Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Auto Hold Hizmet Dışı Hatası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NK06

Kayıtlı Üye
Merhaba herkese. 2017 leon aracımda değişik bir arıza yaşıyorum. 5-6 derecenin altında arabayı çalıştırdığımda auto hold hizmet dışı diyor ve elektronik el freni arızası yaşıyorum. Auto hold çalışmıyor(düğmeye bastığımda ışığı yanmıyor) ama elektronik el freni çalışıyor. 10 dakika kadar araçla ilerleyip daha sonra kontağı kapatıp tekrar çalıştırdığımda sorun kalmıyor auto hold devreye giriyor. Bu arızayı 2 kıştır yaşıyorum. Arabayı kapalı otoparkta çalıştırırsam sorun yaşamıyorum. Yazında böyle bir sorunum yok sadece soğuk havada ilk çalıştırmada yaşıyorum. Daha önce başınıza geldi mi? Bir çok yere gittim çözüm bulamadılar. Aküden kaynaklı değil booster ile çalıştırdım yine yaptı. Teşekkürler şimdiden.

Ekli dosyalar

• EA1C2CA6-3D94-436B-A189-E42803224E3F.png
    EA1C2CA6-3D94-436B-A189-E42803224E3F.png
    1.9 MB · Görüntüleme: 13
  • A9510BA1-6B42-4202-9D9D-A4444ED51243.jpeg
    A9510BA1-6B42-4202-9D9D-A4444ED51243.jpeg
    43.3 KB · Görüntüleme: 9
Merhaba herkese. 2017 leon aracımda değişik bir arıza yaşıyorum. 5-6 derecenin altında arabayı çalıştırdığımda auto hold hizmet dışı diyor ve elektronik el freni arızası yaşıyorum. Auto hold çalışmıyor(düğmeye bastığımda ışığı yanmıyor) ama elektronik el freni çalışıyor. 10 dakika kadar araçla ilerleyip daha sonra kontağı kapatıp tekrar çalıştırdığımda sorun kalmıyor auto hold devreye giriyor. Bu arızayı 2 kıştır yaşıyorum. Arabayı kapalı otoparkta çalıştırırsam sorun yaşamıyorum. Yazında böyle bir sorunum yok sadece soğuk havada ilk çalıştırmada yaşıyorum. Daha önce başınıza geldi mi? Bir çok yere gittim çözüm bulamadılar. Aküden kaynaklı değil booster ile çalıştırdım yine yaptı. Teşekkürler şimdiden.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt