Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ateca Yan Basamak ve Alt koruma Hakkında

eozkanli

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba ,

2017 Ateca sahibiyim. Aracın 2.sahibiyim ve ilk sahibinden aldığımda alt korumada bir çatlak olduğunu gördüm. Önemli bişey değil ama Yan basamak taktırırken onuda değiştirmek istiyorum. Sizlere sorum yan basamağı ve alt plastiği alıp taktırabileceğim İstanbul (tercihen Anadolu yakası) önerebileceğiniz bir yer var mı ?

Teşekkür ederim.

Arkadaşlar merhaba ,

2017 Ateca sahibiyim. Aracın 2.sahibiyim ve ilk sahibinden aldığımda alt korumada bir çatlak olduğunu gördüm. Önemli bişey değil ama Yan basamak taktırırken onuda değiştirmek istiyorum. Sizlere sorum yan basamağı ve alt plastiği alıp taktırabileceğim İstanbul (tercihen Anadolu yakası) önerebileceğiniz bir yer var mı ?

Teşekkür ederim.
Alt plastik geçmeli ve plastik elle çevrilebilen plastik vidalı (Leonda böyle atecaya bakmadım) basamak alacaksanız orjinal basamak takma yerleri var araçta o noktalara montaj yaptırın hocam. İşlem sonrası foto paylaşırsanız sevinirim ben de atecaya düşünüyorum çünkü.

Arkadaşlar merhaba ,

Teşekkür ederim.

Bende çok bakıyorum ama istediğim gibi bir basamak bulamadım bulursam bende alıcam

Geri
Üst Alt