Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ateca nasıl bir arac

matrak29

Kayıtlı Üye
İyi akşamlar sevgili forum üyeleri uzun süredir İbiza kullandıktan sonra leon almıstım malum onuda 1-2 sene kullandıktan sonra dün satmıs bulunuyorum ve ateca bakmaya başladım birde Honda crv bakıyorum ,sizce ateca nasıldır? en full paket bakıyorum bu arada 220 bine cam tavanlı bulabilirmiyim?

İyi aksamlar.ateca 1.6 dizel sunrooflu 2020,sunroofsuz 212 tl suan.

Sıfır subrooflu 220 bin mi valla gidip sıfır almak daha mantıklı

Bunu kullanan fırsatçılar da fiyatları uçuruyor sanırım

Crv ile ateca arasında fiyat farkı çok fazla.
2015-2016 crv ler 220 bin civarı. Yeni kasa crv yi söylemiyorum bile

Ateca daha ucuz.

2015 crv 78 binde 215 bin TL
2019 ateca 37 binde 215 bin TL abi sizce hangisi?

İyi akşamlar sevgili forum üyeleri uzun süredir İbiza kullandıktan sonra leon almıstım malum onuda 1-2 sene kullandıktan sonra dün satmıs bulunuyorum ve ateca bakmaya başladım birde Honda crv bakıyorum ,sizce ateca nasıldır? en full paket bakıyorum bu arada 220 bine cam tavanlı bulabilirmiyim?

Ben ateca kullanıcısı olarak öneririm fiyatına göre çok tatmin edici araç 220bin bütçeniz var ise sıfır ateca alınabilir biraz bekleyerek ekstrası bol olur crv için bir defa kullandım kaliteli güzel araç iç olarak ateca dan daha iyi diyebilirim
Benim şuanda 2017 Ateca ’ın fiyatı bile yüksek 175-200 arası gidiyor o fiyatlara sıfır daha mantıklı

mehmet abi araç yok sıfırda ikinci eli 215 veriyor komsum bende karar veremedim gitti.

Bu kur artışıyla şu an abartı bulduğumuz 2. el fiyatları normalleşecek gibi duruyor.

Geri
Üst Alt