Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arona şanzımandan gelen ses normal mi?

Ayni ses bende de mevcut dun farkettim. Ozellikle bozuk yollarda yapiyor.

Aynen öyle bozuk yollarda çok acayip oluyor hatta ilk başlarda amörtisörler mi patladı acaba falan diyordum, tıkırtılı bir yol da müzik açmadan gitmiyorum yoksa gıcık ediyor o sesi duymak.

Aynen öyle bozuk yollarda çok acayip oluyor hatta ilk başlarda amörtisörler mi patladı acaba falan diyordum, tıkırtılı bir yol da müzik açmadan gitmiyorum yoksa gıcık ediyor o sesi duymak.
Yani ben ön soldan aliyorum o sesi ama herkesin tarif ettigi ses bende de var. Yani dsg tikirtisi mi diyecegiz.

Ses ile ilgili olarak şahsi fikrim muhakkak serviste kayıt açtırmanız yönünde. Siz kaydı açtırın servis normal desin yazılı olarak size iş emri kağıdının karşılığını versin. Allah korusun birşey olduğunda bunlar zamanla size yarayacaktır. Sıfır alınmış her araçta garanti süresince bir sıkıntı varsa hemen kayıt açılmasının yararlı olacağını düşünüyorum.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Ses ile ilgili olarak şahsi fikrim muhakkak serviste kayıt açtırmanız yönünde. Siz kaydı açtırın servis normal desin yazılı olarak size iş emri kağıdının karşılığını versin. Allah korusun birşey olduğunda bunlar zamanla size yarayacaktır. Sıfır alınmış her araçta garanti süresince bir sıkıntı varsa hemen kayıt açılmasının yararlı olacağını düşünüyorum.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Tesekkur ederim hocam dogru soyluyorsunuz.

Sol ön tekerden özellikle kasislerde ve bozuk yollarda geliyor şimdi bu alt takim degil de dsg sesi mi diyecegiz.

Geri
Üst Alt