Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arona şanzımandan gelen ses normal mi?

Hoşgeldiniz bu arada iyi formlar dilerim

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Biliyorum dsg ye reset atılınca düzelir , kontağı açıp gaz pedalına 20 sn basılı tuttuktan sonra kontağı kaptıp açınca dsg ye reset atılıyor ama sonrasında ayarlamalar gerek gidin yetkili serviste reset attırın düzelir.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Çok teşekkür ederim gerçekten faydalı oldu bu bilgi şu an :) 2 bin km kaldı bakıma zaten çok kısa zamanda uğrama zamanı geldi, reset atmazlarsa özellikle bunu ileteceğim.

Evet büyük bir sorun değil fakat dsg gibi buca yıllık bir şanzumanda hala böyle sorunların var olması hiç hoş değil.

Arkadaşlar tekrardan merhaba , 2014 1.6 tdı dsg aracım ve 1.5 tsi ateca araçlarına sahibim.İş gereği caddyi ağırlıklı kullanıyorum ve 4 ay sonra bugün atecaya bindim gerçekten çok rahatsız ediyor ses.Caddy de hiç gelmiyor ama atecada durmaya yakınken gaza bastıgımda vites değiştirdiğimde cidden rahatsız edici ve çok ses geliyor nasıl bir çözüm uygulayabiliriz

Arkadaşlar tekrardan merhaba , 2014 1.6 tdı dsg aracım ve 1.5 tsi ateca araçlarına sahibim.İş gereği caddyi ağırlıklı kullanıyorum ve 4 ay sonra bugün atecaya bindim gerçekten çok rahatsız ediyor ses.Caddy de hiç gelmiyor ama atecada durmaya yakınken gaza bastıgımda vites değiştirdiğimde cidden rahatsız edici ve çok ses geliyor nasıl bir çözüm uygulayabiliriz

Valla o sesi bi ara video çekip atma şansınız varmı? Bilmiyorum ben sesini duymadım aracımda. Sen bir konu açmıştım çok zaman geçti üzerinden gerçi hala o ses mi? Valla bence müsait bir zamanınızda aracı götürün baktırın tanıdığım bir çok insanda dsg şanzımanlı skoda ww araçlar var bazıları 200.000 geçmiş hiç ses falan yok diyorlardı. Şu sıkıntı bende oluyor bunuda burda belirtmek isterim. Araç ile birlikte rampa aşağı ilerlerken araç gereksiz devir yükseltiyor 5 6 bin devire yaklaşıyor neden oluyor anlamamıştım sonra olmadı en fazla 1 2 defa olmuştur. Bende de micra var 2012 cvt şanzımanlı konfor da cvt çok başarılı ama performanstada çok üzüyor beni ve hiç sıkıntıda çıkarmadı 80.000 yaklaştı maşallah valla. Sen o arabayı götür baktır sıkıntı olur yoksa ileride.

Valla o sesi bi ara video çekip atma şansınız varmı? Bilmiyorum ben sesini duymadım aracımda. Sen bir konu açmıştım çok zaman geçti üzerinden gerçi hala o ses mi? Valla bence müsait bir zamanınızda aracı götürün baktırın tanıdığım bir çok insanda dsg şanzımanlı skoda ww araçlar var bazıları 200.000 geçmiş hiç ses falan yok diyorlardı. Şu sıkıntı bende oluyor bunuda burda belirtmek isterim. Araç ile birlikte rampa aşağı ilerlerken araç gereksiz devir yükseltiyor 5 6 bin devire yaklaşıyor neden oluyor anlamamıştım sonra olmadı en fazla 1 2 defa olmuştur. Bende de micra var 2012 cvt şanzımanlı konfor da cvt çok başarılı ama performanstada çok üzüyor beni ve hiç sıkıntıda çıkarmadı 80.000 yaklaştı maşallah valla. Sen o arabayı götür baktır sıkıntı olur yoksa ileride.

Hocam hiç kulağıma gelmiyordu birgün rastegel duydum o an huylandım biranda hergün duymaya başladım.İnternette dag tıkırtı diye aratırsanız 7 ileri kuru şanzumanların hepsi yapıyor diyorlar hayırlısı bakalm video çekebilirsem atarım

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Bu sikayetle seat yetkili servisine gelen Arona sahibi ile gorustum denk geldik servis genel bir problem olmadigini ama takip edildigini soyledi sanirim sikayetinizde yalniz degilsiniz ilerki donemlerde ortak bir cozum veya mudahale olacaktir diye dusunmekteyim.

Geri
Üst Alt