Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

arona şanzımandan gelen ses normal mi?

Ateca tasarımı en güzel suvlardan bence

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Caddyde 1yeşil 3 kırmızı var yani çok hafif veçok ağır yayları var atecada 1 beyaz 3 turuncy yani süper ağır ve orta ağır var
C5 in yayınada bakmak lazım merak ettm.

Hocam açıkçası ben seat aronaya bineceğime 50 daha koyar vw caddy binerim ciddi diyorum güzel araç yenisi daha da güzel.

Hocam açıkçası ben seat aronaya bineceğime 50 daha koyar vw caddy binerim ciddi diyorum güzel araç yenisi daha da güzel.

Ateca bence dis tasarimi en guzel suvlardan. Ama almam seat bir daha. Caddy guzel arac ama suv gibi gozukmuyor hocam seattan daha kaliteli o kesin. Vw de kaliteli araclar var ama dis tasarimlari kotu. Ah seat ne vardi daha kaliteli olaydin.

Bu c5 aircrossu cok ovuyorlar konforunu siz hic denediniz mi? Ucan hali unvanini almis halk arasinda

Bu c5 aircrossu cok ovuyorlar konforunu siz hic denediniz mi? Ucan hali unvanini almis halk arasinda

Yok hocam denemedim almayı düşünüyordum atecayla aynı fiyattaydı ama hem dış tasarımı hemde marka algısı yüzünden hiç denemedim.Nedense alman markaları daha güven veryor bide c5 de tavanda boya atmalar oluyor hep o soğuttu.Atecada süspansiyon dışında problemim yok orta konsolun tasarımı çok iyi sadece içi çok siyah çok krom parça yok .Caddy de uzun yolda arkası sürekli aşağı yukarı sallanıyor dümdüz yolda,büyük ihtimal makasdan dolayıdır yeni caddy i denedim konfor mükemmeldi aalacaktım kaporayı verdim birden fiyatlar uçtu nasip olmadı.Şuan aklımda tek model var yeni kodiaq müthiş bir araç hem dış hemde iç tasarımı alınacak tek araba o şuan vag da.Tasarım olarak seat,vw ve skoda olarak sıralarım ama kalite ve süspansiyon yumuşaklığı olarak vw skodadan skoda ise seattan daha yumuşak.Hayırlısı bakalım şuan iki aracımdanda memnunum caddyi 3 yıl fln kullanırım artık atecayıda bu virüs dönemi düzelirse satıp kodiaqa geçerim.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt