Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arkadaşlar siz olsanız hangisini tercih ederdiniz Kia Sportage mi Hyundai Tucson mu?

2017 sportage mi, Tucson mu?

• Sportage

Kullanılan: 3 30.0%
  • Tucson

Kullanılan: 7 70.0%

• Kullanılan toplam oy
    10
İlkin bir araç hk. Yorum yapabilmek için ona sahip olmaya gerek yok ikincisi hem kendim hem de ailem tarafından oldukça çok sayıda orta üst sınıf sedan ve jeep suv tarzı araca bindik sahip olduk. Şimdi sana şunu söyleyeyim tucsona 100 vereceğine sportage ı zaten geç 50 dahi etmez gözümde git 2008 yeni X5 al 10 bin daha ekle. En azından gerçek bir jipe binersin. İlla ikisinden biri olacak diyorsan bence yine olmasın Qhasqai al ama x trail alma.

Bence tucson. Sportage görünüş olarak bana itici geliyor. Yani ben seatcı olarak daha net çizgisel hatları seviyorum. Tucsonda hatlar net ve heybetli. Sportagede çok oval hatlar. İç dizayn olarak ise ikiside güzel fakat tucson biraz geride kalmış gibi. Özellikler için bi bilgim yok ama ben olsam tucson alırdım.

Teşekkür ederim sadece ileriye dönük bir hedef, yine sormak istediğim bir şey olursa dönerim size sağolun:)
Her zaman beklerim. Karşılaştırma yapariz diğer markalara bakarız. Ama sağdan soldan saçmalayanlara kötüleyenLere bakmayın siz. Onlar kedi misali.

Her zaman beklerim. Karşılaştırma yapariz diğer markalara bakarız. Ama sağdan soldan saçmalayanlara kötüleyenLere bakmayın siz. Onlar kedi misali.

bizim aslan olduğumuzu söylemeye gerek yok belki sen faresindir. sana tucson sportgage araba değil diyoruz niye uzatıyorsun..yok kedi mediymiş!!!!!!! bu formun bir adabı var ya adabıyla konuş ya forumdan uza
[doublepost=1486037306,1486037239][/doublepost]hadi gel senin binemediğin sahip olamadığın arabalarla karşılaştırma yapalım istersen kim kedi kim fare ağzından çıkan laflara dikkat et karşında kim olduğunu bil..o ciğerlere ulaşamayan kedicik sensindir belki.
[doublepost=1486037778][/doublepost]bak sana yemin ediyorum burda bu muhabbete sen soktun bizi.sen parkta şortla gezerken çocukken ben babamın tırında gezerdim.en büyük yemini ederim.arada büyük fark var anlıyormusun.senin hayalini kuramadığın ciğerleri biz zamanında yedik.o yüzden ağzından çıkan sözlere çok dikkat et.daha çok konuşurum neler neler var senin karşında ilkokul çocuğu yok.forumun düzeyini indiremezsin kedi misaliymiş!!!

bizim aslan olduğumuzu söylemeye gerek yok belki sen faresindir. sana tucson sportgage araba değil diyoruz niye uzatıyorsun..yok kedi mediymiş!!!!!!! bu formun bir adabı var ya adabıyla konuş ya forumdan uza
[doublepost=1486037306,1486037239][/doublepost]hadi gel senin binemediğin sahip olamadığın arabalarla karşılaştırma yapalım istersen kim kedi kim fare ağzından çıkan laflara dikkat et karşında kim olduğunu bil..o ciğerlere ulaşamayan kedicik sensindir belki.
[doublepost=1486037778][/doublepost]bak sana yemin ediyorum burda bu muhabbete sen soktun bizi.sen parkta şortla gezerken çocukken ben babamın tırında gezerdim.en büyük yemini ederim.arada büyük fark var anlıyormusun.senin hayalini kuramadığın ciğerleri biz zamanında yedik.o yüzden ağzından çıkan sözlere çok dikkat et.daha çok konuşurum neler neler var senin karşında ilkokul çocuğu yok.forumun düzeyini indiremezsin kedi misaliymiş!!!
Bu yazdıklarına yorum dahi yapmıyorum. Sana hayırlı işler

Özel bir sebebi yok ama Tucson'un görünümü daha çok SUV'a yakışır ve şık gözüküyor.

Geri
Üst Alt