Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arka silecek suyu

TK909

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar arka silecek suyu çalışmıyor.bugun biraz uğraştım tıkanıklık yok şu tankındaki pompa motor sağlam.silecek kolunu kendime çekince ön camlar su atiyor ileri ittigimde arka cama su atmıyor.motor seside gelmiyor.bir fikriniz varmi.

Arkadaşlar arka silecek suyu çalışmıyor.bugun biraz uğraştım tıkanıklık yok şu tankındaki pompa motor sağlam.silecek kolunu kendime çekince ön camlar su atiyor ileri ittigimde arka cama su atmıyor.motor seside gelmiyor.bir fikriniz varmi.

Kolda bir sıkıntı olabilir bir oto elektrikçi ye gidiniz bir kontrol etsin

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

biraz uzun tutman gerekiyor ileri basılı olarak

seat servisinden ayrılma bir arkadaş ile tanıştım. getir yapayım dedi ama birkaç saat sürer dedi fırsatım olmadı götüremedim.

Benim her iki silecek de su atmiyordu serviste sigorta degisti duzeldi. Arka silecek sigortasi ayriysa eger buyuk ihtimalle sigortada sorun vardir.

Geri
Üst Alt