Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arac modeli trafik sigortasina yanlis girilmis

Lethero

Kayıtlı Üye
2016 Leon 1.4 Tsi Dsg 150 FR model aracimi bugun satin aldik hayirlisiyla trafik sigortasinda arac modeli 1.4 tsi 125 fr olarak girilmis, onceki sigortada ise act yaziyor. Ben aracin 1.4 tsi dsg fr 150 beygir oldugunu biliyorum. Bir de ac steysin 9 koltuk vs gibi ibare var. Sanirim komple bir karisiklik olmus. Dogrusu nedir, yarin sigortacima duzelttirmeyi deneyeceğim.

Ac steyşın yazacak zaten o doğru. Arka kapıdan sonra ek bir cam olduğu için öyle yazıyor ruhsatta

2016 Leon 1.4 Tsi Dsg 150 FR model aracimi bugun satin aldik hayirlisiyla trafik sigortasinda arac modeli 1.4 tsi 125 fr olarak girilmis, onceki sigortada ise act yaziyor. Ben aracin 1.4 tsi dsg fr 150 beygir oldugunu biliyorum. Bir de ac steysin 9 koltuk vs gibi ibare var. Sanirim komple bir karisiklik olmus. Dogrusu nedir, yarin sigortacima duzelttirmeyi deneyeceğim.

Motor şase ve diğer bilgilerde sıkıntı yok ise model pek sorun olmuyor ama düzelttirmekte fayda var

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Geri
Üst Alt