Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araçlarda cam filmi yeniden yasaklandı.

Bu sefer biraz daha ciddi çevirmeler var 427 tl den bahsediliyor insaflı polislerle karşılaşırız inşallah ankarada cam filmi uygulamasi Bahçelievler civarında çoğunluktaydı şuan dikimevi bent deresi sıhhiye kolej ve küçükesatta şahit oldum dikkatli olup yapicilikla devam edelim şahsen ben öyle yapacam

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
iLK DEFA BİR ARABAMDA CAM FİLMİ YOK, BEN DE ŞOKTAYIM ZATEN NASIL YOK DİYE :)

Ankarada bu ara her yerde cam filmi için çevirme yapıyorlar gelene geçene acımadan yazıyorlar sonu ne olacak belli değil diğer illerde nedir durum bilmiyorum ama haber gelmediğine göre sadece Ankara da ciddiler şu an için galiba şehir şehir sırayla halledecekler bu işi bi anda tüm ülke genelinde olursa kıyamet kopar çünkü

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Dün muayeneye girdim önler iki arkalar üç numara film var hafif kusurlu geçti

Arkadaşlar benim aracım FR, camlar da fabrika çıkış karartılmış cam. Renkli cam yasak diyorlar ben şimdi camları komple mi değiştireceğim?

Arkadaşlar benim aracım FR, camlar da fabrika çıkış karartılmış cam. Renkli cam yasak diyorlar ben şimdi camları komple mi değiştireceğim?
Avrupada arka koyu camlar serbest bu nedenle orjinal olarak alıyorsun sıkıntı olmuyor
Bütün camlar avrupada serbest olsaydı belki istisna olurdu ama onada ülkeye giren araçlara kanun koyarlar bu opsiyonu kaldırırlar dı sanırım

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bütçe açığını nasıl kapatacaklarını şaşırdılar, bunun kanunla kitapla yasayla alakası yok.Geçen sene serbest olan bu sene geri geliyorsa ve cayır cayır ceza yazılıyorsa vatandaşı finansör olarak gören devlet var demektir.Açıklar kapanacak para lazım para !!!! Varlık Fonu denen oluşumu ,ki amacından saptr tamamen, teminat olarak gösterip çinden borç para alıyormuşuz !!!! Bunu çinliler japonlar haber yapıyor bangır bangır.... ! Sizin çocuklarınızın geleceğini teminatını riske atan devlet var....Cam filminden makamlara iş adamlarıa şüks arabalara yazamayacaklar da bana mı yazacaklar...Yazınlar anasını satyim ödeyeni s*ksnler!!!

Geri
Üst Alt