Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç su aliyor

Olabilir haliyle rüzgarla karışık yağmur vardı teşekkür ederim tamirciye gitcez mecbur fitilleri değişirler ozaman

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

camın alt kısmındaki fitilde kısalma veya kılcal çatlamalar olabilir
Bir kaç kez yağmur altında bıraktım yağmur almadı artık fitilleri tek tek yerine yerleştirir gibi yaptim bide şu kanallarını telle baktım artık su almıyor marjbiel üstü fitiller kapı kapandığında az katlanma gibi olduğunda dışarı atamadığı kısmını içeri veriyordu sanırım ilginden dolayı teşekkür ederimm.

• Beğen
Reaksiyonlar: zubb
Tekrar su alıyor sıkıntı yı gideremedim
Bir kaç kez yağmur altında bıraktım yağmur almadı artık fitilleri tek tek yerine yerleştirir gibi yaptim bide şu kanallarını telle baktım artık su almıyor marjbiel üstü fitiller kapı kapandığında az katlanma gibi olduğunda dışarı atamadığı kısmını içeri veriyordu sanırım ilginden dolayı teşekkür ederimm.
Kapının su kanalları açık fitillerde yırtık yok 20200229_200624.jpg20200229_200627.jpg

Selam arkadaşım benimde 2005 model seat toledo var iki ön kapılardan su alıyordu taban paspaslar hep ıslak duruyordu kapı iç döşemelerini söktüm içeride cam krikolarının falan bağlı olduğu alüminyum bir kapak var etrafında çevreleyen vida veya cıvatalar var hepsini söktüm o arayı temizledim kaliteli silikon aldım kenarı çevreleyen her tarafını içten silikonladım 1 saat kadar bekledim cıvataları tamamen güzelce sıktım çok şükür kurtuldum şimdi su almıyor

selam ve hürmetler dostlar ben konyadan Ramazan 2005 model seat toledo signo plus arabam var arabamın arka bagaj kapağı kumanda ile kilitlenip açılmıyor hep anahtarla kilitieyip açıyorum bundaki soru
n nedir acaba ne yapmalıyım Teşekkürler

Güzel çözüm bulmussun bakalim bi ustaya göstercem aracı döşeme içind E su okullarının tıkana bileceğini söyledi insallah çözüm olur bakacak anlayan ustayida bulamiyon
Selam arkadaşım benimde 2005 model seat toledo var iki ön kapılardan su alıyordu taban paspaslar hep ıslak duruyordu kapı iç döşemelerini söktüm içeride cam krikolarının falan bağlı olduğu alüminyum bir kapak var etrafında çevreleyen vida veya cıvatalar var hepsini söktüm o arayı temizledim kaliteli silikon aldım kenarı çevreleyen her tarafını içten silikonladım 1 saat kadar bekledim cıvataları tamamen güzelce sıktım çok şükür kurtuldum şimdi su almıyor

kapıların su giderleri zamanla oluşan kirlerden çamurdan tıkanmış kapının altındaki delikleri bulup temizlemeniz lazım

kapı içi filtili ve kapı tahliyesini kontrol etmenizi tavsiye ederim kapı içi fitili yıpranmış olabilir .

Geri
Üst Alt