Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç kullanırken cep telefonu ile uğraşmak...(kamu spotu)

Bluetooth kulaklık ve telefon tutucu kitini tek geçerim :) Ben kullanıyorum ve bi sıkıntı yaşamadım. Bakiyorum bilmemne şahıs arıyor kulaklikla aciyor konusuyorum herseyin bir cozumu vardir yani :)

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kesinlikle doğru diyorsun ama kaza riskini azaltmıyormuş :)

❤️ Aşk-ı Şehir Eskişehir ❤️
❤️❤️Scw heryerde❤️❤️

Konuşmak o kadar degill de ,mesaj yazmak ölüme dalalet .Bir kac kez yazdığım oldu itiraf edeyim..Dayanamadım Whats up :)Ama artık bakmıyorum okumuyorum bile .Konuşmak zorunda olursam da sagdan yavaş yavaş gidiyorum.Vursak bile mala gelsin cana gelmesin hesabı :)
Kesinlikle daha 2 hafta önce whatsapp'a bakacağım diye önümdeki tiguan a arkadan çarpıyordum. O gün iyi korku oldu bana ve bende artık bakmıyorum bile:)

❤️❤️Scw heryerde❤️❤️

Kesinlikle doğru diyorsun ama kaza riskini azaltmıyormuş :)

❤️❤️Scw heryerde❤️❤️
Arabanin kontagini cevirdigin anda zaten risk hayatinda oluyor yani kisacasi minimize etmek lazim risk her zaman vardir :)

Arabanin kontagini cevirdigin anda zaten risk hayatinda oluyor yani kisacasi minimize etmek lazim risk her zaman vardir :)

Risk yürürkende vardır kardeşim.. 7. Kattan kafaya küçük parça gelse insan hayatını bile kaybeder.

❤️❤️Scw heryerde❤️❤️

Bizim mk2 o kadar akıllı değil kardeşim :) zenginleyince konuşan arabadan alırız:)
Niye akıllı olmasın ya ,Bence mk3 ten daha akıllı ,yolda beni anlıyor yeter ,Konuşmasa da olur .Hatta herseyin konuşmayanı makbul :) Hem telefonu aux kabloyla baglayıp görüşüyorum ben ,muzikleri de dinliyorum :)

❤️❤️Scw heryerde❤️❤️

Geri
Üst Alt