Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç Kapı Yalıtımı Hakkında

Alp Emre

Kayıtlı Üye
Selamlar,

Ön 2 kapı için ses yalıtımı yaptırmak istiyorum. özellikle seatsound bass aktifken kapılarda trim sesi oluşuyor. Anadolu yakasında işimi titizlikle yapan tavsiye edebileceğiniz bir şey var mı?
İşini tek bir tornavida ile yapan yerlere sokmayın beni :) gerçek anlamda profesyonel bir yer arıyorum.

Anadolu yakası için tavsiye veremem ama istanbul avrupa yakasında subi garage var. İşini iyi yapan bir işletme olduğunu düşünüyorum. YouTube'da otopark kanalında videosunu izleyebilirsiniz.

Ender elektronik yapıyor yalıtım istenirse. Yani onlardan daha iyi bilen de var mıdır bizim araçları bilmiyorum :)

Ender elektronik yapıyor yalıtım istenirse. Yani onlardan daha iyi bilen de var mıdır bizim araçları bilmiyorum :)
cevap için teşekkürler. Gizli özellik için hep oraya gidiyorum ama adamlar insanlardan o kadar bıkmış ki çok ego var içerde… ayrıca çalışma alanları çok dar olduğu için ve içerde çok fazla insan dolaştığı için sanki her an her şey olabilecekmiş gibi :)

Selamlar,

Ön 2 kapı için ses yalıtımı yaptırmak istiyorum. özellikle seatsound bass aktifken kapılarda trim sesi oluşuyor. Anadolu yakasında işimi titizlikle yapan tavsiye edebileceğiniz bir şey var mı?
İşini tek bir tornavida ile yapan yerlere sokmayın beni :) gerçek anlamda profesyonel bir yer arıyorum.

Burası ses sistemi ve yalıtımı yapıyor anadolu yakasın da

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt