Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Araç camı

ahmtnry

Kayıtlı Üye
Merhabalar;
Sağ on kapı camı tam inmiyor. Bunun için ne yapılır? Ne kadar ücrete yaptırılır? Daha önce başına gelmiş arkadaşlar var ise yazabilir mi? Konya da ikamet etmekteyim.

Merhabalar;
Sağ on kapı camı tam inmiyor. Bunun için ne yapılır? Ne kadar ücrete yaptırılır? Daha önce başına gelmiş arkadaşlar var ise yazabilir mi? Konya da ikamet etmekteyim.
Merhaba.Muhtemelen cam krikosuna bağlı olan tel sargı kanalından kaymış.İzmirde 250-300 tl cıvarı.Kendinde yapabilirsin zor birşey değil.Youtubede videolar var.Ben kendim söktüm düzeltip tekrar taktım

Merhabalar;
cam motoru sayesinde camın inip kalkmasını sağlayan krikonun halaları yerinden çıkmış olabilir ya da halatların geçtiği kriko tamir takımı diye geçer plastik parçalar vardır onlar kırılmış aşınmış olabilir. kendinizde yapabilirsin sadece ayarlamasını iyi yapmanız gerekiyor. işinin ehli bir ustaya yaptırmanız daha iyi olacaktır. manisa da salihli ilçesinde yaşıyorum 150-200 TL civarında maliyeti var

Geri
Üst Alt