Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ankarali altea xl 1.6 tdi kullanicilari

bamuka

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar ankara'da bu arabayi kullanan yokmu? Ben araci yeni aldim.daha 4 gün oldu ama çok memnunum.buradan yorumlarimizi paylaşalim .veya isterseniz istanbul'dakiler gibi buluşmalar ayarlayabiliriz.

kardeşi cumaları buluşma var zeten takip edebilrsin hatta pazar günü şaşmazda açılış var oraya bekleriz

Arkadaşlar ankara'da bu arabayi kullanan yokmu? Ben araci yeni aldim.daha 4 gün oldu ama çok memnunum.buradan yorumlarimizi paylaşalim .veya isterseniz istanbul'dakiler gibi buluşmalar ayarlayabiliriz.
forumda kullanan arkadaşlarımız var bilgilerini izlenimlerini paylasacaklardır aracınıda hayırlı olsun bu arada kazasız belasız kullanın inş resimlerinide eklerseniz :seat

1.6 TDİ 2012 şubattan beri kullanıyoruz aile için alınabilecek en geniş arabalardan birisi gerek bagajı gerek arka koltuk diz mesafesi yeterince çok iyi (1.95 boyundayım) motor bölümüne geçicek olursak hem yakıt hemde performans bakımından seçilebilecek en iyi motorlardan birisi. Arabanın sevmediğim yönlerinden birisi içeriye ses alması ancak şu vaziyette şehirlerarası ve şehiriçinde 3500 deviri geçmediğim sürece ses almıyor ses almıyor ancak mahalle aralarındaki taşlarda giderken aşırı ses alıyor lastiklerden belki lastiğin havasından veya markasından kaynaklanıyor olabilir. Aracı ikinci el aldım sıfır alsaydım opsiyonel olarak apolo mavisi sunroof özelliklerini eklettirirdim araçla ilgili sorularınız varsa sorabilirsiniz :)

Altea XL 1.6 dizel DSG aracımı 2011 Şubat ayından beri kullanıyorum. Tek kusuru suspansiyonun ve göğüs plastiğinin çok sert olması... Diğer hususlarda emsallerini açık ara önünde yer alabilecek bir araç..

Geri
Üst Alt