Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ankara da fotoğraf Çekimi Yapabileceğimiz Güzel Mekanlar Nereler?

Mert1940

Kayıtlı Üye
Ankara içi veya çok uzak olmamak şartıyla civarında araba için profesyonel tarzda çekim yapabileceğimiz güzel mekanlar nelerdir acaba

Cevap yazan herkese şimdiden teşekkürler

Ankara içi veya çok uzak olmamak şartıyla civarında araba için profesyonel tarzda çekim yapabileceğimiz güzel mekanlar nelerdir acaba

Cevap yazan herkese şimdiden teşekkürler

Ankaralı arkadaşların yorumlarını bekleriz
Benim hatırladığım Atatürk ormanın da olabilir benim şahsi görüşüm bir ara kendinize zaman ayırıp gezmek lazım güzel yerler bulunuyor

Ankaralı arkadaşların yorumlarını bekleriz
Benim hatırladığım Atatürk ormanın da olabilir benim şahsi görüşüm bir ara kendinize zaman ayırıp gezmek lazım güzel yerler bulunuyor
Evet Ankaralı dostlardan yorumları bekliyorum, Ankara'da yaşayan bir Adanalı olduğum için çok fazla bir yer bilmiyorum. Güzel arkaplanlı alanlar bilen Ankaralı arkadaşlarımız illa ki vardır.

@Yigitel yardımcı olman dileği ile

orman çiftliği etlik ya da kara harp okulu müze girişi olabilir belki ankaparkta değerlendirilebilir

@Mert1940
Kardeşim Göksu Parkı Var Dikmen Vadisi Var
50. Yıl Parkı Var
Çukurambar Tarafı Var
Gölbaşı Tarafı iyi
Eymir Gölü Tarafı
Güzel Pozlar Yakalarsın

Geri
Üst Alt