Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Android Auto, Car Play ve full link

utku_mutlu

Kayıtlı Üye
Merhaba Herkese,

Seatın Türkiye pazarına ilk girdiğinden beri takip ediyorum, sonunda almak nasip oldu :)

2020 model 1.0 style paket aracımı 2 gün önce aldım. Eski sahibi, bu özelliklerinin kapalı olduğunu, servisten açtırabileceğimi, ücretininde zamanında 7000 tl olduğunu söyledi.
Bu özellikleri açtıran var mı, kullanışlı mı, nerde yaptırabilirim? güncel fiyat bilginiz var mı?. Ayrıca Full link diye bişey var o da kapalı, ne olduğunu anlayamadım. Bu konu hakkında da bilgi verebilir misiniz?

• Beğen
Reaksiyonlar: x2pl
Hayırlı olsun. Full Link aktivasyonunu piyasada bu türden işler yapan yerlerde açtırabilirsiniz, işlem yaklaşık 45 dakika sürüyor. Şahsen ben öyle yaptım hiçbir farkı yok ayrıca serviste söylenen ücretin dörtte biri fiyatına. Ayrıca Usb çıkışına takacağınız küçük bir
Kablosuz ( Adroid auto & Apple Car Play) adaptör
aparatı ile bağlantıyı kablosuz hale getirebiliyorsunuz

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt