Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Anahtar arabamın içinde kaldı :)

benimkindede iki defa ödüm patladı memlektteydik anahtar içerde bagaja attım elimi tık yok açılmıyor ödüm patladı tırsarak söfor kapısına geldi içim rahatladı 25 km i geçmeden kapılar kapanmıyor ve kemer uyarısı vermiyor allahtan :eek:

arkadaşlar benim başıma dun aynı şey geldi ibiza sportourer aracımda ne yol denediysek olmadı çilingir bile bne bunu açarım ama kapı şifreleri bozulur dedi en son çağre yalan yok çekiç camı kıramıyor balyozla iki darbede kırdık ama bende kırıldım şimdi istanbuldan cam gelmesini bekliyorum...........

arkadaşlar benim başıma dun aynı şey geldi ibiza sportourer aracımda ne yol denediysek olmadı çilingir bile bne bunu açarım ama kapı şifreleri bozulur dedi en son çağre yalan yok çekiç camı kıramıyor balyozla iki darbede kırdık ama bende kırıldım şimdi istanbuldan cam gelmesini bekliyorum...........

geçmiş olsun. kötü bir durum gerçekten.

bu gün kemerburgaz kent ormanında başıma geldi klima açık motor çalışıyordu içerden kapatmıştım kapıları arka sağ kapıdan indim ve kapattım sonra sol öne geldim açılmadı sol arka açılmadı sağ ön açılmadı en son indiğim arka sağ nasıl olduysa açıldı , açılmasa işimiz işti ormanın içinde , kısacası çok kötü bir durum

Benzer şekilde ben de leon da yaşadım. Şoför kapısını açıp kapatınca kilitlemiyomuş bilginiz olsun

2013'ten beri 2 farklı Leon ve Golf kullandım araç hareket etmediği zaman hiç kilitlemedi kendisi. Nasıl bir durumda kilitledi?

Örneğin kapıların kilidini açıp 30 sn içinde kapıları açmazsanız otomatik geri kilitler falan ama kapı açıldıktan sonra otomatik kilitlediğini hiç görmedim.

2013'ten beri 2 farklı Leon ve Golf kullandım araç hareket etmediği zaman hiç kilitlemedi kendisi. Nasıl bir durumda kilitledi?

Örneğin kapıların kilidini açıp 30 sn içinde kapıları açmazsanız otomatik geri kilitler falan ama kapı açıldıktan sonra otomatik kilitlediğini hiç görmedim.
benim kapı kitlenme olayı şöyle oldu önde oturuyordum oturuken kapıdaki kitleme düğmesine bastım motor çalışıyor klima açık vaziyette sonra arkaya koltuğa geçtim en son sol arka kapıdan indim , ön sola geldim kapı acılmadı arka solda bagaja baktım oda açılmadı ön sağa baktım kilitli eyvah dedim kaldım ormanda sonra en son indiğim arka sol kapı açıldı oda açılmasa işimiz işti telefon bile çekmiyordu bulunduğum yerde zaten telefonda içeride kalmıştı kaskoyu arasam yol yardımı onuda arayamazdım , sonuçta bu ders oldu bana :)

Bizde broadway da yasamistik o durumu. Balik avina gitmiştik abim kapıları kilitledi bagajdan malzemeleri aldik bagaji kapattik eyvah dedi. Bagajdan malzeme alirken oraya birakmis anahtari :D kucuk bir cantasi vardi cantasinda tirnak makasi cikti. Onunla anahtarla acmaktan cok daha kolay acmistim bagaji :D eskilerin gözünü seveyim tirnak cakisi bicak cay kasigi bilimum anahtar cesidi var :D

Benim toledo da da icerden kapıyı acinca hareket etmeden o kapiyi kilitlemiyor. İcerden acmayip kumandadan acarsaniz kapi acilmazsa 30 sn icinde geri kitliyor. Eger kapi switchiniz bozuksa kumandadan acip anahtari icerde birakmayin!!! Yoksa tirnak cakisi vs de is gormez valla kalirsiniz :)

benim kapı kitlenme olayı şöyle oldu önde oturuyordum oturuken kapıdaki kitleme düğmesine bastım motor çalışıyor klima açık vaziyette sonra arkaya koltuğa geçtim en son sol arka kapıdan indim , ön sola geldim kapı acılmadı arka solda bagaja baktım oda açılmadı ön sağa baktım kilitli eyvah dedim kaldım ormanda sonra en son indiğim arka sol kapı açıldı oda açılmasa işimiz işti telefon bile çekmiyordu bulunduğum yerde zaten telefonda içeride kalmıştı kaskoyu arasam yol yardımı onuda arayamazdım , sonuçta bu ders oldu bana :)
Onun sebebi basit aslında. Arka kapılar açılınca merkezi kilidi değil sadece ilgili kapıları açıyor :) Ön kapılar içeriden açılınca 4 kapıyı birden açar.

Geri
Üst Alt