Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Amerikan park modülsüz gizli özellikle açılıyor mu

Benim aracimda amerikan parklar onceden gunduz fariyla beraber yaniyordu artik yanmiyor ekran ayarlarinda acma kapama secenegi de yok nasil olduysa çözemedim bir turlu (2016 fr leon)
Mode lara bağlanmış olabilir. Sportta falan yanıyor olabilir. Park lara bağlanmış olabilir. Anahtar sadece park modunda iken yanıyor olabilir. Ayak aydınlatmalara bağlı olabilir vs vs.. Tüm kombinasyonları denerseniz açılacaktır.

Mode lara bağlanmış olabilir. Sportta falan yanıyor olabilir. Park lara bağlanmış olabilir. Anahtar sadece park modunda iken yanıyor olabilir. Ayak aydınlatmalara bağlı olabilir vs vs.. Tüm kombinasyonları denerseniz açılacaktır.
Evet dediginiz gibi olabilir, buyuk ihtimalle modlarla alakali ya da p konumdayken yaniyor surus esnasinda fark etmedim. Deneyip bakacagim.

Edit: usenmedim baktım sport ve individual modda yaniyor, eco ve normalde yanmiyor. Teşekkürler.

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt