Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Akaryakıta ZAM ve İNDİRİM haberleri

İyi geceler arkadaslar. 2-3 gundur benzin istasyonun önünden dahi geçmedim ama Ankara 'da motorine 49 kuruş zam var diye duydum. Gerçeklik payı var mi?

Memleketi refah seviyesine ulaştırdık. Biz geldiğimizde insanların çöpü toplanmıyor bizden önceki dönemlerde karne ile alışveriş yapıyorlardı. Şimdi sırayla yapıyorlar çünü paranın bir gücü kalmadı. Para kalmadı. Herkesin cebi boş. Değerli kardeşlerim bunların hepsi bakın altını çiziyorum hepsi global sermayenin üzerimizde oynadığı algı oyunlarıdır. Kanmayın inanmayın mazot almayın arabayı satın At Eşek alın

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Sevinelim mi ağlayalım mı

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS) benzin ve motorin fiyatlarına zam yapıldığını duyurdu. Eşel mobil uygulaması kapsamında ÖTV'den karşılanmak üzere, benzinin litre fiyatına 22 kuruş, motorinin litre fiyatına ise 18 kuruş zam yapıldı.

Zamlar, ÖTV'den karşılandığı için pompa fiyatlarında bir değişiklik yaşanmayacak.

Alıntı: internet

Üretmeden sadece tüketerek geliştiğini zanneden toplumların sonu malesef ciddi ekonomik çöküşlerdir. Çok şeyler söylemek istiyorum. Yazmaya başlasam sayfalar yetmez. Eminim birçok kişi vardır aynı düşünceleri paylaştığım. Bize birşey olmaz, Amerika da kim, Avrupa da kim gibi cümleler duydukça, savaşların hala daha ( diziler izleyip) kılıç kalkanla kazanıldığını sanan insanları gördükçe bazen istemsizce diyorum ki belki de bizim tarihten silinme zamanımız gelmiştir. Bu insanla aynı vatan için çalışıyor, üretiyor olamam.

Sevinelim mi ağlayalım mı

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS) benzin ve motorin fiyatlarına zam yapıldığını duyurdu. Eşel mobil uygulaması kapsamında ÖTV'den karşılanmak üzere, benzinin litre fiyatına 22 kuruş, motorinin litre fiyatına ise 18 kuruş zam yapıldı.

Zamlar, ÖTV'den karşılandığı için pompa fiyatlarında bir değişiklik yaşanmayacak.

Alıntı: internet

Dostum o eşel uygulaması birgün elbet bitecek. O zamları fiilen hissedeceğiz. İşte bizim ülkede yaşayan bilinçsiz halk o gün anlayacak kazığın çok ilerlemiş olduğunu.

TA-1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt