Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Akü +kutup başı cıktı

Samedrn

Kayıtlı Üye
Marş basarken elekntrik kesti kutup başı cıkmıış aracın Taktıgımda arıza lambaları yandı söndü ve ön cam lar tam otomatikde calışmaz oldu ne yapabilirim

Marş basarken elekntrik kesti kutup başı cıkmıış aracın Taktıgımda arıza lambaları yandı söndü ve ön cam lar tam otomatikde calışmaz oldu ne yapabilirim

Kalibrasyonu sifirliyor..

Kalibrasyon yapmak icin camı sonuna kadar indirdikten sonra indirme kismina 5-6 saniye daha basili tutmak gerekiyor. Ayni sekilde camı tam kapatip 5-6 saniye daha kapatma kismina basili tutmak gerekiyor.

Bunu butun camlara tek tek uygulamak gerekir....

Ayrica aku kutup başını kesinlikle gevsek birakma ustadim. Turlu turlu sorunlardan tut ecu yanmasina veya bircok donanimda hasara neden olabilir. Cok onemli bir konu ustadim aman dikkat!

Ustam cok teşekkür ederim oldu anfi baglatmıştım kutup başını sıkmamış yapan usta sağolsun

Aynaların katlanmasını falan kontrol edin. Akü kaynaklı sorunlarda kapı içindeki CAN-BUS modülleri yanabiliyor. O durumda o kapı ile bağlantılı bazı özellikler çalışmayabilir. O zaman modül değişmesi gerekiyor. Siz genel olarak bütün özellikleri düzgün çalışıyormu, bütün farları sorunsuz yanıyor mu diye bir kontrol edin gene de. İnşallah çıkmaz ama bir sorun görürseniz işlem yaptırdığınız yerle görüşerek hasarın karşılanması için desteklerini talep edebilirsiniz.

Teşekkürler kontrol ettim diger elektronik kısımlarda bi sorun görmedim Allahtan çok şükür ucuz atlattık

Geri
Üst Alt