Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ailemizin yeni üyesi ve isim önerisi

Bu kedi çok güzel maşallah :) mamalarda orijen ve acana da güzel..ben acana kullanıyorum..

Cins kedi köpeklerde dışardan yiyecek verilmemesi gerek..sadece mama,vitaminler ve bazı meyveler..

Ufaklığın size alışması için yaklaşık 15 gün kadar çiş kabı mama kabı siz ve kedi aynı odada yaşamalısınız @CUPRA BOCANEGRA

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ikinci kedim bu benim tecrübeliyiz artık ben genelde royal canin veriyorum mama olarak

Royal canin'in tuz oranı fazla deniyor :) yoksa bende ondan alacaktım acana'ya döndüm

hadi ya ben bilmiyordum bak bunu bilgi verdiğin için teşekkür ederim.. Şimdilik bir sıkıntı yok ileride bir sıkıntı çıkarsa ona göre bir yol çizerim..
baba yadigarı bende muhabet kuşu besliyorum hollanda cinsi ..aşa yukarı 6 yıl oldu bizden biri oldu artık...yediği haftada bir kez ıspanak marul yumurta.en kalıteli yemlerle bakılıyor suyuna varıncaya dek.yediği şeyler ucuz :D sizinkini bilmiyom ama maddiyatı etkilemıyorsa sıkıntı yok.
yıkanınca kaloriferde kendini kurutuyor :D
36916_115579995155108_6651950_n.jpg

yavruyken bebekliğin resmi :)
30213_102093766503731_2428785_n.jpg

baba yadigarı bende muhabet kuşu besliyorum hollanda cinsi ..aşa yukarı 6 yıl oldu bizden biri oldu artık...yediği haftada bir kez ıspanak marul yumurta.en kalıteli yemlerle bakılıyor suyuna varıncaya dek.yediği şeyler ucuz :D sizinkini bilmiyom ama maddiyatı etkilemıyorsa sıkıntı yok.
yıkanınca kaloriferde kendini kurutuyor :D
Ekli dosyayı görüntüle 10905

yavruyken bebekliğin resmi :)
Ekli dosyayı görüntüle 10906
Abi bu kuş çok tatlı aylık benimkinin gideri maması kumu 60 lira falan..mamayı takside böldürüyorum 200 gibi bi fiyatı var 4-5 ay gidiyor

Abi bu kuş çok tatlı aylık benimkinin gideri maması kumu 60 lira falan..mamayı takside böldürüyorum 200 gibi bi fiyatı var 4-5 ay gidiyor

tşk ederiz abası :) özel bir kuş 7 yaşına girdi girecek ii yaşadı :D çok akıllı ama erkek diye aldık dişi cıktı konuşmakta zorlanıyor bazen babam hayattayken hacı diye hitap ettiğini duydum..kafes kapısı sürekli açıktır canı sıkılırsa girer cıkar hapis yok :)

tilki bizim evde var @yeliz
yLadPL.jpg
jVOJ4r.jpg
orWQAb.jpg
:D:D:D
[doublepost=1454240984,1454240844][/doublepost]@CUPRA BOCANEGRA forever ev yemekleri mamaya hayir :D döner et et suyu fasulye pilav çorba herşeyi yiyor :D

tilki bizim evde var @yeliz
yLadPL.jpg
jVOJ4r.jpg
orWQAb.jpg
:D:D:D
[doublepost=1454240984,1454240844][/doublepost]@CUPRA BOCANEGRA forever ev yemekleri mamaya hayir :D döner et et suyu fasulye pilav çorba herşeyi yiyor :D
Tipsiz seni :) çok sevimli..evde çok kez kedi besledim ama köpek beslemediğimden uyumları nasıldır bilmiyorum .. yalnız çiş olayları büyük sorun :) kediye kum yeter..

Ben de sokaktan aldığım kedilerimde ev yemekleri veriyodum ama veterinerimiz özellikle uyardı .. kaslı hayvan olduklarından ömürlerini kısaltır ,eklem kas ağrısı yapar diye. O yüzden evden bişey vermiyorum..sadece bazı tırtıkladıkları var

Geri
Üst Alt