Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aero tampona lip takmak hakkındaki fikirleriniz

Aero ya lip?

• Kullanılan toplam oy
    43
  • Anket kapatılmış .
aynı düşünce bendede çok uzun zamandır var eğerki taktırırsanız muhakkak bi konu açında görelim benim naçizane fikrim yakışacağını düşünüyorum piano black de olur beyazda

ben beğenmedim kırmızı araça bakıpda konuşuyorum..
aero tamponun alt sağ ve sol çıkıntısı zaten lip görümümünde ve o amaçla yapılmış..
üstüne takılan cupra lip sırıtmış..
sağ ve sol çıkıntıya otursaymış bir derece diyebilirim..ancak şu anca o araya ait olmağı izlenimi veriyor..
merakını gidermek azusundaysan bu sana 100 tl ve + bir saatine mal olur..beğenmezsen lipi 2.cil el fiyatına 60-70 liraya satarsın..
o zaman sana bu işin maliyeti
takma bir saat
sökme 15 dakika
toplamda 1 saat 15 dakika
100 lira sıfır lip eksi 60 lira satış = 40 tl
40 liraya merakını gider derim..
1. saat 15 dakika da bir şey değil

ben beğenmedim kırmızı araça bakıpda konuşuyorum..
aero tamponun alt sağ ve sol çıkıntısı zaten lip görümümünde ve o amaçla yapılmış..
üstüne takılan cupra lip sırıtmış..
sağ ve sol çıkıntıya otursaymış bir derece diyebilirim..ancak şu anca o araya ait olmağı izlenimi veriyor..
merakını gidermek azusundaysan bu sana 100 tl ve + bir saatine mal olur..beğenmezsen lipi 2.cil el fiyatına 60-70 liraya satarsın..
o zaman sana bu işin maliyeti
takma bir saat
sökme 15 dakika
toplamda 1 saat 15 dakika
100 lira sıfır lip eksi 60 lira satış = 40 tl
40 liraya merakını gider derim..
1. saat 15 dakika da bir şey değil
ya esasında oyle bır sey oldu abı bır arkadasım aldı takmadı benım garajda duruyordu bana hedı ettı bende takayım dıyorum yasımazsa soker satarım ama poyanı black boyatmayı cok ıstıyorum

Geri
Üst Alt