Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aero tampona lip takmak hakkındaki fikirleriniz

Aero ya lip?

• Kullanılan toplam oy
    43
  • Anket kapatılmış .
aeroda sıkıntı yaratabilir,kullanımdan ziyade görüntü olarakta ben pek beğenmem..Cupra olsa çok güzel durur..

Kimin ne düşündüğünden çok senin ne düşündüğün, eğer başkalarının söylediklerine göre araç yapmaya kalkarsan ya vidasına dahi dokunamazsın yada saçma sapan birşey çıkar. Senin gözüne güzel geliyorsa sorun yoktur. Ama aero tampona o lip gitmez.

Aero ve lip konusunda sorun yaşayan olur denilmiş. Aracımda coilover var ve ne kadar basık olduğunu birçok kişi biliyo, ona rağmen lipim yerinde duruyor hiç bi sıkıntı çıkarmadan. Arada ufak tefek sürtmeler olabiliyor o da gayet normal, ama kalıcı bir zararı yok :) Şimdiki dikkatinin biraz daha fazlasını gösterirsen hiçbir sıkıntısı olmaz.

bende taktırmayı düşünüyorum valla :D murat kardeşim dün aradım kesildi telefon tekrar dönemedim kusura bakma suratına kapamış gibi olmasında :D

bencede hiç hoş olmaz emanet gibi duruyor ve orta bölümün arası çok açık kalıyor...

bence yakışır yaptırmalısın sanırım sende 3.5 luk seat sport yay var sıkıntı yaratacağını sanmıyorum

Geri
Üst Alt