Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Aero Tampon

SirJorahMormont

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba, 2 sorum olacak.
Birincisi; araca aero tampon taktırmak istiyorum ama diğer bodykit parçalarına göre çok pahali. Sizce 1000 tl leri hakeden bir görüntü veriyor mu?

Diğer sorum ise; garantisi devam eden araca aero tampon takinca garanti bozulur mu? Egzos taktirinca bozuluyor diye duydum ama tampon hakkında bilgim bulunmuyor.

Şimdiden teşekkürler değerli yorumlarınız için.

1- orjinalle yan sanayi arasında öyle uçuk fark yok 4 bin gibi orjinal almaktansa yan sanayi plastik tampon almak daha mantıklı aynı görüntüyü yakalarsın.
2-tampon mekaniğe hirmez ve garantiyide bozmaz yani egzos ile kıyaslanmaz tampon

Herkese merhaba, 2 sorum olacak.
Birincisi; araca aero tampon taktırmak istiyorum ama diğer bodykit parçalarına göre çok pahali. Sizce 1000 tl leri hakeden bir görüntü veriyor mu?

Diğer sorum ise; garantisi devam eden araca aero tampon takinca garanti bozulur mu? Egzos taktirinca bozuluyor diye duydum ama tampon hakkında bilgim bulunmuyor.

Şimdiden teşekkürler değerli yorumlarınız için.

Aero tampon aracın havasını değiştiriyor

Garantiyi etkilemez
Aero tamponu aldığın yer de önemli kaliteli işini iyi yapan yaptığı İçin arkasında duran yere yaptırın

İstanbul'da Güneşli Garaj var. Orada yaptırmayı düşünüyorum. Sizce iyi midir?

Geri
Üst Alt