Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acil lastik basıncı

Hocam bundan önce clio 4 icon vardi makuajlisi,çok değişmiş araba kullanımı inanilmaz zevkli.Tabi kalite olarak atecadan çok geride heryer plastik ama ben önemsemem nedense plastik daha iyi geliyor yumuşak olumca fln zarar görücekmiş gibi hissediyorum kolumu koyunca.Ufak araba heryere girip çıkıyorum led farlar iyi aydınlatıyor touch pakett araç ve icona hiç ihtiyaç duymadım.İşimizi görecek herşey var arka camlar açılıyor arka park sensörü fln.Tam yeni ehliyet alan arabası.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Hocam suspansuyonlar cok hosuma gitti clioda. Bozuk yollarda gercekten konforlu. Benim arona clionun yaninda at arabasi konforunda. Sadece arona daha akiskan bir araba yuvarlanma direnci daha basarili.

Hocam suspansuyonlar cok hosuma gitti clioda. Bozuk yollarda gercekten konforlu. Benim arona clionun yaninda at arabasi konforunda. Sadece arona daha akiskan bir araba yuvarlanma direnci daha basarili.

Hocam açıkcası clio atecadan daha yumuşak ama sönümleme olarak ateca geçer içeriye hiç sarsıntı vermiyor ateca ama cliodan biraz daha sert.Arona kullananların allah yardımcısı olsun

Yok hocam şimdi denedim bariz ateca iyi ,içeride hiç birşey hissetmiyorsunuz birde tok yürüyor araç basıncı 33 yaptım on numara oldu

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

9.2" lik multimedyalı ateca ve tarracolarda TR'ye navigasyon kapalı geliyor malesef. Az daha yaygınlaşsında düşer piyasaya üniteler. Alır taktırırım o zaman navi atkif halde. Bana fabrika çıkış full linki kablosuz aktif ateca lazım swap yada şase kodu alabilmek için. Onu buldum mu tamamdır. Ben kablolu full linki kablosuz yaptırırım :D

Hocam açıkcası clio atecadan daha yumuşak ama sönümleme olarak ateca geçer içeriye hiç sarsıntı vermiyor ateca ama cliodan biraz daha sert.Arona kullananların allah yardımcısı olsun
emoji23.png

Yok hocam şimdi denedim bariz ateca iyi ,içeride hiç birşey hissetmiyorsunuz birde tok yürüyor araç basıncı 33 yaptım on numara oldu

Gule gule kullanin.

9.2" lik multimedyalı ateca ve tarracolarda TR'ye navigasyon kapalı geliyor malesef. Az daha yaygınlaşsında düşer piyasaya üniteler. Alır taktırırım o zaman navi atkif halde. Bana fabrika çıkış full linki kablosuz aktif ateca lazım swap yada şase kodu alabilmek için. Onu buldum mu tamamdır. Ben kablolu full linki kablosuz yaptırırım :D

Hocam şuanda hiçbiryerde yok 9.2 lik bir tane sahibindende vardı o da kalktı fr karda standark geliyor ama daha yeni üretim araçlar gelmemiş yaptırınca benide bilgilendirirseniz sevinirim.

Hocam bugün ilginç bir olayla karşılaştım skoda karoqun süspansiyonu ile atecanın süspansiyonu aynı normalde skodaların daha konforlu oluyor ve videolarda karoq için daha konforlu diyor ama nedense aynı süspansiyon.Bence tamamen psikolojik seata binince sert direk sert diyorlar:)

Fakat km77 de geyik testinde çok yatıyor karoq.Belki amortisörleri farklıdır onu bilemiyorum.

Geri
Üst Alt