Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acc

Araç makyajlı ateca araçta front assist var acc yapmak istiyorum hapınca gront assist yine çalışırmı veya ek parça almak gerkeiyormu acc için
Benimde 2020 model atecam var (makyajsız olan) 2 hafta içerisinde acc yaptıracağım aldığım fiyat 3000 tl konya vagcom aracılığıyla İstanbulda yaptıracağım umarım yardımcı olmuşumdur.

Benimde 2020 model atecam var (makyajsız olan) 2 hafta içerisinde acc yaptıracağım aldığım fiyat 3000 tl konya vagcom aracılığıyla İstanbulda yaptıracağım umarım yardımcı olmuşumdur.
Hocam gelişmelerden bizleri de haberdar edin bende de makyajsız kasa xCellence Plus var, acc düşünüyorum..

Tamamdır merak etmeyin yaptırdıktan hemen sonra montajının fotoğrafı ile size gönderirim.

İşlem olarak ne yapılacak
fazla bir işlem yapılmıyor sadece bizimki makyajsız model olduğu için sinyal kolları değişecek birde yazılımsal bir kaç şey garanti kesinlikle bozulmuyor zaten ben bi zaman ayarlarsam avrupa yakasına geçip yaptıracağım 3000 tl bir fiyata memnun kalırsam zaten yeri ile birlikte size bildiririm..

İstanbulda tanıdığı var mı ben konuşmuştum baya oldu ama yönlendirme yapmamıştı
Eğer İstanbul’da yapan varsa ben yaptırırım direk ender ile anlaşamadık ne yazık ki

İstanbulda tanıdığı var mı ben konuşmuştum baya oldu ama yönlendirme yapmamıştı
Eğer İstanbul’da yapan varsa ben yaptırırım direk ender ile anlaşamadık ne yazık ki
Merhaba Mehmet Bey,

İstanbul da size yardımcı olacak arkadaşım var. Vag retrofit İstanbul instagram adresinden iletişime geçerek detay bilgi talep edebilirsiniz. İlker arkadaşımızın adı. İşçiliği ve fiyatları güzel ve makuldür. Ben Tekirdağ da aracıma birçok ek işlev yaptırdım. Ciddi memnunum.

Acc için makyajlı atecalara ki bende de var sadece direksiyona distance ( mesafe ) tuşu eklenmesi yeterli oluyor. Ama Seat 10 kuruşluk tuşu eklemediği için donanım olamsına rağmen özelliği kullanamıyoruz
servisteki çalışanlar da konudan bi haber ender de ben kendim bayi ekranından bahsettiğim tuşa baktım dirwksiyon sol tuş takımının değişmesi gerekiyor fiyatı da 1300₺ civarı ve de aktivasyon yapılmalı kol değişimi diye bir şey de yok ayrıca eski kasalarda değişim değil ilave kol takılıyor. 6BA14A95-C0E2-4460-9E74-C69B1D1CA47B.jpeg

Acc için makyajlı atecalara ki bende de var sadece direksiyona distance ( mesafe ) tuşu eklenmesi yeterli oluyor. Ama Seat 10 kuruşluk tuşu eklemediği için donanım olamsına rağmen özelliği kullanamıyoruz
servisteki çalışanlar da konudan bi haber ender de ben kendim bayi ekranından bahsettiğim tuşa baktım dirwksiyon sol tuş takımının değişmesi gerekiyor fiyatı da 1300₺ civarı ve de aktivasyon yapılmalı kol değişimi diye bir şey de yok ayrıca eski kasalarda değişim değil ilave kol takılıyor. Ekli dosyayı görüntüle 22115
O kadar çok haklısın ki, Hocam. Bu tul takımını satan site bulsam aşacağım ama bulamıyorum. Kodlama işi de yaptırılır. Tuş takımına odaklanmak lazım.

fazla bir işlem yapılmıyor sadece bizimki makyajsız model olduğu için sinyal kolları değişecek birde yazılımsal bir kaç şey garanti kesinlikle bozulmuyor zaten ben bi zaman ayarlarsam avrupa yakasına geçip yaptıracağım 3000 tl bir fiyata memnun kalırsam zaten yeri ile birlikte size bildiririm..
Hocam naptınız Acc işini, ben bir yerden kodlama fiyatı aldım ama servisten parçayı almam gerek. Tabi parça kodu nedir bilmiyorum. @BlaCKaDDeR arkadaşın önerdiği yer ile görüştüm. Fakat parça numarası nedir bilmiyorum.

Geri
Üst Alt