Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acc

Parça numarası verilirse doğuş veya diğer servislerden temin edilebilir.

Merhaba kodlamayı nerede yaptırdınız?

teşekkürler

5FA919719H PGW parça numarasını doğuşta sordum geliyormuş.

Merhaba kodlamayı nerede yaptırdınız?

teşekkürler
Custom auto beylikdüzünde yaptırdım. Radar değişimine gerek yok. Artık tuş takımına da gerek yok. Mevcut direksiyondaki asistanlar tuşu ile aktif ediliyor acc lisanslı kodlama ile. Sadece öndeki araç ile olan takip mesafenizi multimedya ekranından ayarlayabiliyorsunuz tuş yerine veya kodlama ile araç otomatik yapıyor hıza göre.

İstanbulda tanıdığı var mı ben konuşmuştum baya oldu ama yönlendirme yapmamıştı
Eğer İstanbul’da yapan varsa ben yaptırırım direk ender ile anlaşamadık ne yazık ki
Selam mehmet
Normalde mart ayı gibi yaptıracaktım ancak mart ayından ailemden birisi rahatsızlandı ve nisan ayında vefat etti. Ondan dolayı yaptıramadım aralara birçok şeyler girdi aracıda zaten hemen hemen 2 3 aydır kullanamıyorum çalışıyormu onu bile bilmiyorum :) . Sana tavsiyem eğer konya-vagcoma yaptıracaksan ya konyaya yada ankaraya gitmen lazım. Ben bu sıralar yine biraz niyetlendim biraz aracı doldurmayı planlıyorum ve muhtemelen endere yaptıracam.

Geri
Üst Alt