Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Acınacak haldeler yazık

Çağlarım harika bir karikatür.Çok güldüm valla.

Bizler parasız pulsuz sizin göremediğiniz kupaları kaznırken birde paramız olsa ne olacak

eline saglık cok guzel karikatur...:)

sizde para pul olsa da hic bir sey olmayacak biz yine sizi yenecegiz her takımın yapamadıkları var biz turkiye kupası kazanamıyoruz sizde bizi yenemiyorsunuz bu boyle bir gercek :) ben bu galatasaraylıların izmir organizasyonu donusu balıkesirde ki biz yengec dansı yaparkenki goruntuleri ve o surat sekilleri hic gozumun onunden gitmiyor bu sene tekrarlasak mı ne :)

fikir güzelmiş valla.. :D

bu arada izmir e araclarıyla giden herkes fenerbahceli idi yanlısım yoksa yancıların hepsi galatasaraylı :)

eline saglık cok guzel karikatur...:)

sizde para pul olsa da hic bir sey olmayacak biz yine sizi yenecegiz her takımın yapamadıkları var biz turkiye kupası kazanamıyoruz sizde bizi yenemiyorsunuz bu boyle bir gercek :) ben bu galatasaraylıların izmir organizasyonu donusu balıkesirde ki biz yengec dansı yaparkenki goruntuleri ve o surat sekilleri hic gozumun onunden gitmiyor bu sene tekrarlasak mı ne :)

dimi dimi balıkesirde yalvarıcaklardı nerdeyse hatıralar sarmış dört bir yanımı

Geri
Üst Alt