Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

AİRBAG GÖSTERGE LAMBASI

h.guner

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar, 4 yıldır leon kullanıyorum aracımda devamlı airbag lambası yanıyor. Bir sefer zemberek değiştirdim, 1 sene yanmadı ama son 7 aydır devamlı yanıyor, bunun bir çaresi yokmu bıktım vallahi, bugün bir arkadaşım airbag gösterge lambasını iptal et dedi sizce mantıklı mı.
Airbag gösterge lambası iptal olduğunda lamba hata göstergesi yanar mı)?

Ustad airbag lambasi yaniyorsa Allah korusun kaza aninda acilmayacak demektir. Yani lambayi korlemek ya da sokturmek cozum degil. Direncle kandirilip yine sondurulur ama ustadim kesinlikle oyle bir sey onermem. Allah korusun caninizi hice saymayin...

Degisen zemberek kalitesiz olabilir. bulabiliyorsaniz çıkma alin. Ya da elinizdeki orijinal zemberek duruyorsa onu tamir ettirin. Zemberegi ozel kablolarla tamir eden yerler var. Mutlaka yaptir ustad mal gider geri gelir ama cana birsey gelirse Allah mufahaza geri gelmez...

Geri
Üst Alt