Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ağustos 2020 Leon Fiyatları

yasinoznalcin

Kayıtlı Üye
IMG_4261.jpg

2.el deki fiyatlar yeterince uçuk değilmiş gibi tekrar bi zam gelmiş. Dolar 6.80di, 7 oldu sadece başka bir sebep oldu mu benim kaçırdığım, zam bahanesi için.

Bir de acaba bayilerde araç var mı? Olmayan araçlara zam gelmiş oldu sanki :)

Son düzenleme:
Mk4 kasası için ön hazırlıklar bunlar. Zam geleceğini bu fiyatlar bandında satılacağını önceden duyurdular. Ancak korkarım ki 2. El piyasası daha da uçacak..

Araçlar euro ile geliyor. Euroda 7.65 ten 8.20 ye yükseldi ayrıca 1.5 fr dsg nin ötv si %50 den %60 çıktı. 1.5 fr dsg 207.000 den 231.000 oldu

Fiyatlar aldı başını gitti. Bu fiyatlar bana mı fazla geliyor anlamıyorum. Araba alan alana

Sıfır araç zaten gelmiyor , fiyat arttırmak neden yani ikinci elin fiyatları daha da artsın diye mi

1.5 ecotsi fr leonlar 1 ay icinde 180 milyardan 200 e , sonra 210lara , simdide 240 250lere cikti ikinci el ilanlarinda. Yorumsuz..

Eylül-Ekim gibi Türkiye’ye geleceği söylenen yeni kasa leonun ülkeye gelişi Kasım-Aralıka ertelendi pandeminin seyrine göre Belkide yılbaşından sonraya bile sarkabilir hal böyle oluncada fiyatların şu anki fiyatlardan bile yükseğe çıkacağı aşikar..1.5 dsg fr fiyatının yeni kasa gelene dek 250 bin bandına çok rahat ulaşacağını düşünüyorum mk4 de Bu fiyattan ülkeye giriş yapacaktır

3 aydır kırmızı Fr arıyorum . Aramaya başladığımdan bu yana 35.000 TL arttı altın bu kadar artmadı artık sadece izliyoruz:)

Geri
Üst Alt