Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

6J Araç koltuk temizliği

styleplus34

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba,araç koltuklarındaki lekeleri nasıl çıkarabiliriz tavsiyeleriniz nelerdir? teşekkürler .

Detaylı temizlik yapan yerler buharla temizlik yapıyorlar ve profesyonel bakımlarla lekeleri çıkarabiliyorlar

Şöyle bir ürün var. Çok fazla yorum okudum. Önümüzdeki hafta alıp bi deneme yapacağım. Firmanın kendi sitesinde 60₺

Auto gym marka olarak cok iyidir aslinda kendi aracimda da kullaniyorum ozellikle demir tozu temizleyicisi cok etkin

Arkadaşlar merhaba,araç koltuklarındaki lekeleri nasıl çıkarabiliriz tavsiyeleriniz nelerdir? teşekkürler .
Çok farklı yöntemler var aslında ben daha önce bu koltuk temizleme köpükleri ile silip bekleyip sonra makine ile çekerek temizlemiştim iyi olmuştu ama çok yorucu ve kurutma da zorluk çekmiştim
En son bildiğim ve işçiliğine güvenmiş olduğum bir yıkamacı abimize teslim ettim sağolsun çok iyi temizledi

Geri
Üst Alt