Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

5F Leon Radyo/Multimedia Yazılım Güncelleme

Merhaba arkadaşlar aracımı yeni aldım henüz 3 hafta oldu. 6.5 inç lik bir multimedya cihazım var fakat full link olayı aktif değil acaba cihazımın güncellenmesi mi gerekiyor ? eski versiyon olduğu için mi bu işlemleri yapamıyorum yada bu cihaz için full link olmuyor mu bilgisi olan varsa ve nasıl olacağı ile ilgilide yardımcı olursa sevinirim.
Cihazımın ekran görüntüsü şu şekilde....

Ekli dosyalar

• IMG_5445.JPG
    IMG_5445.JPG
    909.4 KB · Görüntüleme: 197
Merhaba arkadaşlar aracımı yeni aldım henüz 3 hafta oldu. 6.5 inç lik bir multimedya cihazım var fakat full link olayı aktif değil acaba cihazımın güncellenmesi mi gerekiyor ? eski versiyon olduğu için mi bu işlemleri yapamıyorum yada bu cihaz için full link olmuyor mu bilgisi olan varsa ve nasıl olacağı ile ilgilide yardımcı olursa sevinirim.
Dostum o durumun full link ile alakası yok sen menu tuşuna basılı tutunca geliyor demi o ekran çnk full link olayı sadece serviste yapılıyor güncelleme yapsan bile full link olmaz hassasiyeti artar ekranın

5.8 sistemlere full link olmaz. Güncelleme var sizib aracınız içib ancak full link gelmez.

Güncelleme konusunda banada yardımcı olur musun? Dosyaları nerden buluruz...

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Güncelleme dosyaları öyle bulunup yüklenecek türden genel birşey değil. Her araç için farklıdır. Başka araca ait dosyaları yüklerseniz bluetooth sesli komut full link gibi fonksiyonlarınız kapanabilir. Bu şekilde servise gittiğinizde ise multimedya sistemini garanti dışı bırakabilirler. Güncelleme dosyaları servisler tarafından şasi numaranıza göre oluşturulan ücretli bir hizmet ancak Türkiye deki servisler bu işi bilmediklerinden pek bulaşmak istemiyorlar. Ben İspanya üzerinden temin ediyorum.

Güncelleme dosyaları öyle bulunup yüklenecek türden genel birşey değil. Her araç için farklıdır. Başka araca ait dosyaları yüklerseniz bluetooth sesli komut full link gibi fonksiyonlarınız kapanabilir. Bu şekilde servise gittiğinizde ise multimedya sistemini garanti dışı bırakabilirler. Güncelleme dosyaları servisler tarafından şasi numaranıza göre oluşturulan ücretli bir hizmet ancak Türkiye deki servisler bu işi bilmediklerinden pek bulaşmak istemiyorlar. Ben İspanya üzerinden temin ediyorum.

Peki nedir bu işin maliyeti nedir ? Yaptırmak istersek nasıl olacak?

En son yazılım güncellemesi yapıldığında neler değişiyor?
Yani açıkçası uğraşmaya değer mi?
[doublepost=1498743689,1497789077][/doublepost]Arkadaşlar selamlar,

5QA035824 H24 245 versiyon olan 6,5" multimedya sistemimi bildiğim kadarı ile en son sürüm olan 5F 346 MIB2 olan sürüme yükselttim. Şu anda hiç bir problem yok. Şimdi Full link tarafında araştırma yapıyorum. Onunla ilgili bir gelişme olur ise sizlerle paylaşacağım.
[doublepost=1498746173][/doublepost]

Güncellemeyi az önce yaptım. ilk fark ekran menüsünde değişiklik var kalan detaylara bakıp ona göre cevap yazacağım. Okuduğum kadarı ile kapanma sorunu ortadan kalkmış birde radyoların logolarını otomatik olarak alabiliyor.
Detay inceleme sonrasında bilgileri paylaşırım.
Güncellemeyi nasıl yapılan trıf edebılırmısınız

Güncellemeler şasi numarasına göre yapılır mı. Güldürmeyin. Milletin paralarını söğüşlemek için bu kadar hikaye uydurmayın lütfen

Sen kendi bildiğin gibi yap kardeş. Sağda solda bulduğu yazılımları atıp cihaz çöktü abi açılmıyo, servise gittim cihazı garanti dışı bıraktılar vb sorunlarla bana yazan kaç kişi oldu sayamadım. Kimse kimsenin parasını söğüşleme peşinde değil. Her işin bir oluru var. Yazılım yüklemek sadece yazılımı yüklemekten ibaret bir iş değil. Eğer yapılan işlem veritabanına işlenmezse serviste bileşen koruma kaldırma, online kodlama ve parametrelendirme, full link altivasyonu yapılamıyor. Versiyon uyuşmazlığı hatası veriyor. İşte bu yüzden şasi numarası gerekiyor. Yapılan güncellemenin verirabanına işlenmesi için. Senin internette bulup cihazına attığın yazılım değil yani sadece mevzu. Ukalalığını kendine sakla.

Geri
Üst Alt