Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

5F Leon Radyo/Multimedia Yazılım Güncelleme

Sen kendi bildiğin gibi yap kardeş. Sağda solda bulduğu yazılımları atıp cihaz çöktü abi açılmıyo, servise gittim cihazı garanti dışı bıraktılar vb sorunlarla bana yazan kaç kişi oldu sayamadım. Kimse kimsenin parasını söğüşleme peşinde değil. Her işin bir oluru var. Yazılım yüklemek sadece yazılımı yüklemekten ibaret bir iş değil. Eğer yapılan işlem veritabanına işlenmezse serviste bileşen koruma kaldırma, online kodlama ve parametrelendirme, full link altivasyonu yapılamıyor. Versiyon uyuşmazlığı hatası veriyor. İşte bu yüzden şasi numarası gerekiyor. Yapılan güncellemenin verirabanına işlenmesi için. Senin internette bulup cihazına attığın yazılım değil yani sadece mevzu. Ukalalığını kendine sakla.

Siz şimdi SEAT veritabanında update yapıyorsunuz yani öyle mi ? Doğru mu anlıyorum :)

Siz şimdi SEAT veritabanında update yapıyorsunuz yani öyle mi ? Doğru mu anlıyorum :)
Hayır yanlış anlıyorsun, yapılan işlemin kaydının veritabanına işlenmesini sağlıyorum. Veritabanında update yapmak değil bu. Benim yaptığım işlem SVM kodu ile mümkün sadece. SVM kodu girmeden güncelleme yaparsan yazılım versiyonu sürümü veritabanındaki ile uyuşmayacağı için daha sonra online yapılan işlemlerde hata alırsın. Ama artık yurt içindeki hiçbir araca yazılım güncellemeyi bırak gizli özellik bile açmıyorum.

Peki
5QA035824
H24
245
İçin güncelleme hangisi indirmelerin linki aşağıda hangi güncellemeyi indirip flash diske hangi şekilde atacağız? Yardımcı olabilir misiniz?
Güncellemeler her araç için farklı. İnternette bulduklarınızı yüklemeyin, cihazı çöp olanlar bana ulaşıyor nasıl düzelticez diye. Özelden ulaşırsan yardımcı olurum
Güncellemeler her araç için farklı. İnternette bulduklarınızı yüklemeyin, cihazı çöp olanlar bana ulaşıyor nasıl düzelticez diye. Özelden ulaşırsan yardımcı olurum.
2013 leon fr 140lık bu araca hangi güncelleme yapılmalı

Geri
Üst Alt