Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 sus 30 -- 2012 1,6 tdi cri 105 hp style dsg...

Güzel uygulamalar olmuş. Benimde sorularım olsun :) Lip'in ve pedal setinin maliyeti ne oldu acaba? Birde antendeki led lambanın gücü nereden alınıyor?

Noluyo Arkadaş Açık Konuşun toplum arasında böyle fısıltı olmuyor ama hele birde @Duvinin hediyelerine göz Dikmişken:eek:

Korkma gardaşım parselasyon işi degil çağrı ile msjlasmamiz icin rahat olsun..Araba sana kurban olsun al götür kardesim...

Arkadaşlar almış olduğum ayak dayama ile pedal setini taktırmak bugun nasip oldu..
Parçaları taktırmak için Kayadibindeydim hazır gelmişken şu benim ''İPİ'' LİP'E çevireyim dedim @cuprali @Absolut

Ekli dosyayı görüntüle 8381Ekli dosyayı görüntüle 8380Ekli dosyayı görüntüle 8379

Ekli dosyayı görüntüle 8378Ekli dosyayı görüntüle 8377

şimdi olmuş lipinnn :eek:key: ayak dayama ve pedallara zaten söylenecek söz yok güle güle eskitmeler:)

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
araç on numara kazasız belasız kullan. Lipi bugün bende aldım seat servisten fiestaya uydurabilicek birini bulursam taktırcam insallah zor gibi ama en azından denemedım demıyım dedım:)

araç on numara kazasız belasız kullan. Lipi bugün bende aldım seat servisten fiestaya uydurabilicek birini bulursam taktırcam insallah zor gibi ama en azından denemedım demıyım dedım:)

Sagol Burak kardeş..bu lip bildigim kadarıyla bütün araçlara uygun sadece iyi oturtmaya özen göstermek gerekiyor..güle güle kullan...

Geri
Üst Alt