Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 sus 30 -- 2012 1,6 tdi cri 105 hp style dsg...

ulvi konsorsiyum yapsak yayları selçukla beraber sana hediye etmemiz gerekir o zaman diiimi

finansal birliktelik olması lazım hepimiz para koymalı ve hepimizin ortak çıkarı olmalı..HErkes yayın tekini alır abi:D 4.yay ne olur onu bilemedim...:D:D

4734 de göre konsorsiyum için benden izin almanız gerekiyor uyanadırayım dağıtırım konsorsiyumunuzu :)

Linea R ı weririm perdeleri, mugen leri alırımpuhaha
Not: Perdelerde gözüm war zatiipuhaha:rolleyes::rolleyes::kizgin::D

lİnea r benim arabaya uymuyormuş ama sırf linea r panjurum yok dememek için alıcam kadir:D evde vitrine koyarım artıkpuhahapuhaha

Sen arabayı vermeyeceksen kımseye perdelerde mugenleride ayarlarım kardeşim üstüne bide lip vereyim,ama cupra jantlarını alırımpuhahapuhahapuhaha ha birde yıkanmış temizlenmiş sport up yayı var elimdepuhaha

4734 de göre konsorsiyum için benden izin almanız gerekiyor uyanadırayım dağıtırım konsorsiyumunuzu :)

Bura Karıştı, ben para falan Koymam hacı bu işe herhangi bir "Lansman Sponsoru" tarafından "Powered" edilmezse:D :eek:

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi

yekta abi duruma el koydu:D:D kik le bağlantın nedir abi senin?? yemek ihalesinden tecrube sanırım...

abi @Çöllü şimdi 4734 ne der işin yoksa birde bunu mu anlatalım tamda konsorsiyum işini çözmüşkenpuhaha

Geri
Üst Alt