Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 sus 30 -- 2012 1,6 tdi cri 105 hp style dsg...

bencede dokunma o güzelliğe :) kadirim gel takas yapalım arabaları :hosgeldin:

[MENTION=17541]RedLine[/MENTION] KADIR kardeşimin katkıları ile yaylarımız geldiiiii..
Ekli dosyayı görüntüle 8666

Güzelce boyandı
Ekli dosyayı görüntüle 8667
Ekli dosyayı görüntüle 8668

İlk fırsatta mevcut jant lastik ile takılıp denenecek sonrada yeni jant ve lastiklerimiz ile karşınızda olacağız:))

Bu arada teşekkür etmem gereken iki kişi daha var onlarıda yazmamak olmazdı,gerek yay seçimimde gerek tedarik noktasında Kadir kardesim ile beraber Selçuk kardeşime ve Ali abime oluşturdukları konsorsiyum ve beyin fırtınası icin teşekkürlerimi sunuyorum.. [MENTION=17541]RedLine[/MENTION] [MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] [MENTION=24163]cuprali[/MENTION]

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
ben bu konuyu daha önce nie görmedim ki :confused:
neyse hiç birşey için geç değildir :)

ulvi kardeşim sayfaları tek tek büyük bir zevkle okudum, maşallah aşırıya kaçmadan çok güzel dokunuşlar olmuş, emeğine ve eline sağlık. rabbim ağız tadıyla, kazasız belasız binmeyi nasip etsin :eek:key:

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
Konsorsiyum neydi La:rolleyes::confused:

[MENTION=19934]Çöllü[/MENTION] [MENTION=24163]cuprali[/MENTION]

İlahi selçuk, la hakikaten konsorsiyum nerden çıkmış ben iphonedan yazdım konsensüs yazıyordum konsorsiyum çıkmış..Otomatik kelime düzenleyicinin azizliği..Gerçi yakın kelimeler ama yanlış olmuş..

Konsorsiyum: iki veya daha fazla firmanın bir araya gelerek ortak proje üzerinde finansman birlikteliği oluyor,
Konsensüs ise görüş birliği...(ukalalık olarak algılanmasın sakın maksat bilgilendirme:D)

Biz konsensüs yaptık:D:D yani kötü bişey değil elllaaaammm:eek::eek:

ben bu konuyu daha önce nie görmedim ki :confused:
neyse hiç birşey için geç değildir :)

ulvi kardeşim sayfaları tek tek büyük bir zevkle okudum, maşallah aşırıya kaçmadan çok güzel dokunuşlar olmuş, emeğine ve eline sağlık. rabbim ağız tadıyla, kazasız belasız binmeyi nasip etsin :eek:key:

Eyvallah resul kardeşim,kendi çapımızda dediğin gibi aşırıya kaçmadan bir şeyler yapmaya çalışıyoruz..Rabbim hepimize kazasız belasız sürüşler nasip etsin inşaallah..

@Çöllü @cuprali

İlahi selçuk, la hakikaten konsorsiyum nerden çıkmış ben iphonedan yazdım konsensüs yazıyordum konsorsiyum çıkmış..Otomatik kelime düzenleyicinin azizliği..Gerçi yakın kelimeler ama yanlış olmuş..

Konsorsiyum: iki veya daha fazla firmanın bir araya gelerek ortak proje üzerinde finansman birlikteliği oluyor,
Konsensüs ise görüş birliği...(ukalalık olarak algılanmasın sakın maksat bilgilendirme:D)

Biz konsensüs yaptık:D:D yani kötü bişey değil elllaaaammm:eek::eek:
ulvi konsorsiyum yapsak yayları selçukla beraber sana hediye etmemiz gerekir o zaman diiimi

Geri
Üst Alt