Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 sus 30 -- 2012 1,6 tdi cri 105 hp style dsg...

Teşekkür ederim demirhancım..Bu arada dikkat ettim de sinyalin altındaki yazı yamuk olmuş ya la...:D:D
Ulvi abi bende sandım ki bunu bilerek yaptın :D bende diyorum ya bu yamuk olmamış mı aceba diye de sonra herhalde sinyale uydurmaya çalışmış diye düşündüm birde resmi sanırım biraz yan çekmişsin ya ondan :D

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
Ulvi abi bende sandım ki bunu bilerek yaptın :D bende diyorum ya bu yamuk olmamış mı aceba diye de sonra herhalde sinyale uydurmaya çalışmış diye düşündüm birde resmi sanırım biraz yan çekmişsin ya ondan :D

yok la kontrol ettim bugun.Hafif bir yamukluk soz konusu ama fotografta yamuk olmuş,ikisi bir araya gelince boyle yamuk mamuk bir şey çıkmış orataya:D:D

yok la kontrol ettim bugun.Hafif bir yamukluk soz konusu ama fotografta yamuk olmuş,ikisi bir araya gelince boyle yamuk mamuk bir şey çıkmış orataya:D:D
Hastasıyızzzz dedeeeeeee :D idare etcen artık yapcak bişi yok, yapcak bişi yok :D

ulvi o altatki yazıdan bende isterim :Dkapıdakinden

ulvi o altatki yazıdan bende isterim :Dkapıdakinden

paşa bir kaç yorum öncesindede belirttiğim gibi mukellefim bu işi hatır için yaptı ancak sizlerden böyle bir talep gelince arada kaldım..Sizleride kırmak ıstemem..Bugun kendisi ile görüşüp ımkan dahilinde ise ona göre sınırlı sayıda yaptırıp senın gıbı talep eden arkadaşlarıma tedarik etmeye calışacağım..Buradan bilgilendirecem kardeşim..:hosgeldin:

eksoz ucu ve beyaz plaka aydınlatmasını ben de almayı düşünüyorum, maliyetleri tahminen ne kadar oldu bu parçaların?

Bu arada beyaz plaka aydınlatması çok güçlü değil dimi? Yani şu BMW'lerdeki gibi zayıf ama güzel gözüken cinsten bişeymidir tam olarak?

eksoz ucu ve beyaz plaka aydınlatmasını ben de almayı düşünüyorum, maliyetleri tahminen ne kadar oldu bu parçaların?

Bu arada beyaz plaka aydınlatması çok güçlü değil dimi? Yani şu BMW'lerdeki gibi zayıf ama güzel gözüken cinsten bişeymidir tam olarak?

IMAG0301.jpgIMAG0302.jpg

Yukarıda paylaştıgım olayı uygula arabana 1 tane direnç tak arıza ışığı direk söner istediğin ampülü takabilirsin arıza ışıgı yakmayan çok zor bulunuyor sonradan yakıyor vb pahalıda gerek yok böyle daha mantıklı güzel bir led takarsın uzun süre kullanırsın:eek:key:

Ekli dosyalar

• IMAG0301.jpg
    IMAG0301.jpg
    79.2 KB · Görüntüleme: 39
  • IMAG0302.jpg
    IMAG0302.jpg
    80.9 KB · Görüntüleme: 35
Yekta abiden devir aldığım bixenon farları,stabel marka ferrari korna,fren çakarı,sis çakarlarını,tavanın beyaz ampulleri antene led uygulaması ve plaka ampullerinin beyaz ampul ile değişimi...
Ekli dosyayı görüntüle 8171 Ekli dosyayı görüntüle 8172Ekli dosyayı görüntüle 8173Ekli dosyayı görüntüle 8175Ekli dosyayı görüntüle 8174

ne güzel parçalar satmışım kardeşime satarken konumdada demiştim tek kişi alsın hepsini diye tam bütün oldu yabancıyada gitmedi bence jantı falan geç teyp al teyp süleyman satıyordu sen dinle beniMaaşallahMaaşallahMaaşallahMaaşallahMaaşallahMaaşallah

Geri
Üst Alt