Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 AE 0603 (Leon'umla ilgili herşey)

kepirlikerem

Kayıtlı Üye
Sürekli konu açmak yerine aracımla ilgili bilgi paylaşımlarını, resimlerini ve sorularımı tek konu altından sormak istedim.

Öncelikle aracı alalı artık 6 aya yakın oldu. Yapmak istediklerimin bir kısmını yaptım, bir kısmını da Şanlıurfa'ya geldiğim için öğretmen olarak ertelemek zorunda kaldım.

Bu arada aracım 2013 Leon, renk kırmızı. Alırken çok bilmediğim için çok az olan reference paket denk gelmiş ben sonradan farkettim. Araçta en basitinden direksiyondan kumanda dahi yok. Aklımdakilerden bir kısmı da bunlar zaten. Direksiyondan tuş ekleme, bluetooth olan bi multimedya sistemi ve hız sabitleyici. Bunla ilgili de parça ve usta tavsiyelerine açığım.

Kısmetse bu pazar aklımdaki diğer şeyleri de tamamlayıp aracın fotoğraflarını paylaşmak istiyorum.

Bu arada araçla ilgili şöyle bir sorunum var. Cihaz her kontak kapatıp açtığımda usb bulunamadı diyor. Usb'yi tekrar çıkarıp takmak gerekiyor. Usb girişi torpido gözünde olduğu içinde baya uğraştırıyor. Bu her leon'da böyle mi acaba ? Değilse çözümü nedir ?

Herkese iyi forumlar...

hocam acıkcası benden size nacizane tavsiyem, aracı satıp style paket bi araç almanız. diğer türlü anası danasını geçer.
hatta şöyle ki artık referance paket üretilmiyor. yani kısıtlı üretimi durduruldu. her araç en düşük style paket donanımıyla geliyor. bi an önce aracınızı elden çıkartmaya bakın. ben olsam şayet öyle yapardım.
saygılarımla

Sürekli konu açmak yerine aracımla ilgili bilgi paylaşımlarını, resimlerini ve sorularımı tek konu altından sormak istedim.

Öncelikle aracı alalı artık 6 aya yakın oldu. Yapmak istediklerimin bir kısmını yaptım, bir kısmını da Şanlıurfa'ya geldiğim için öğretmen olarak ertelemek zorunda kaldım.

Bu arada aracım 2013 Leon, renk kırmızı. Alırken çok bilmediğim için çok az olan reference paket denk gelmiş ben sonradan farkettim. Araçta en basitinden direksiyondan kumanda dahi yok. Aklımdakilerden bir kısmı da bunlar zaten. Direksiyondan tuş ekleme, bluetooth olan bi multimedya sistemi ve hız sabitleyici. Bunla ilgili de parça ve usta tavsiyelerine açığım.

Kısmetse bu pazar aklımdaki diğer şeyleri de tamamlayıp aracın fotoğraflarını paylaşmak istiyorum.

Bu arada araçla ilgili şöyle bir sorunum var. Cihaz her kontak kapatıp açtığımda usb bulunamadı diyor. Usb'yi tekrar çıkarıp takmak gerekiyor. Usb girişi torpido gözünde olduğu içinde baya uğraştırıyor. Bu her leon'da böyle mi acaba ? Değilse çözümü nedir ?

Herkese iyi forumlar...

Merhaba. şimdi şöyle bir durum var. Direksiyonu temin etmek epey kolay. Ancak multimedyayı bulsan ve taksan dahi, araç şase numarası eşleşmediği için sıkıntı çıkacaktır. Onu da serviste halletseniz bile hız gösterge paneliniz farklı olduğu için bu kez kumandadan o ayarlara giremeyeceksiniz. Yani multimedya ekranı büyük olasılıkla aracınızla ilgili bilgileri okuyamayacaktır. Hız sabitleyici ve direksiyonu hatta multimedyayı hasarlı Leon lardan bulabilirsiniz. Ancak büyük ihtimalle beyin ve gösterge tablosunun da değişmesi gerekir. Araç boş paket olduğu için diğer beyinler ve tesisat da uyumlu olmayabilir. @namik ın da dediği gibi belki parça temininden değil ancak işçilikten biraz başınız ağrıyabilir.

Araçtan oldukça memnunum hocam, paket olayına çok takılmıyorum. Style pakette olsaydı sağına soluna uğraşacak bişeyler bulurdum illaki.

Şu an önceliğim usb sorunu. Her kontak açtığımda usb belleği tekrar çıkarıp takmam gerekiyor, ayarlardan da bulamadım bununla ilgili bi çözüm

hocam acıkcası benden size nacizane tavsiyem, aracı satıp style paket bi araç almanız. diğer türlü anası danasını geçer.
hatta şöyle ki artık referance paket üretilmiyor. yani kısıtlı üretimi durduruldu. her araç en düşük style paket donanımıyla geliyor. bi an önce aracınızı elden çıkartmaya bakın. ben olsam şayet öyle yapardım.
saygılarımla

En Mantıklısı arkadaşımızın da dediği gibi satıp daha dolu bir araç almak. Direksiyonu değiştirsen göstergede değişecek multimedya koysan torpidoya cd ünitesi falan derken çok uçuk bir rakama çıkacak karşınıza.

Satmak şimdilik aklımda yok, ufak ufak modifiye yapmak istiyorum ancak urfa bu konuda çok yetersiz. Sadece jantları istediğim gibi yapabildim onu da zaten istanbul'da yapmıştım.

Bu arada usb bellek sorunu da hala devam ediyor, yok mu bu soruna çözümü olan ?

Geri
Üst Alt