Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3.yıl bakımı

Demek ki standartları yok ben buradan bunu anlıyorum.Aynı ülkede aynı firmanın hizmet bedelleri birebir aynı olmalıdır bana göre.istanbulda başka,ankarada başka,trakyada başka olmamalıdır..neyse o olmalı..

Demek ki standartları yok ben buradan bunu anlıyorum.Aynı ülkede aynı firmanın hizmet bedelleri birebir aynı olmalıdır bana göre.istanbulda başka,ankarada başka,trakyada başka olmamalıdır..neyse o olmalı..
mesela ben servis listesinden cam suyu eklenmesini çıkartıyorum. Belki de bundan dolayı o fark oluşmuştur.

mesela ben servis listesinden cam suyu eklenmesini çıkartıyorum. Belki de bundan dolayı o fark oluşmuştur.

Onunla alakalı değil o kadar fark da,15 tl civarı bişeydi cam suyu açıkçası bende bilmiyodum konulacağını hatta cam suyu haznemde doluydu neresine koydular bende analamadım

Bugün ben de 10 temmuza 3.yıl bakımı için randevu aldım.Zibizu indirimiyle 1007₺ dediler

merhabalar ıslem olarak ne yapacaklarmıs bin yedi tl lik
Ayrıntısını sormadım hocam.Zaten gidince klima temizliği falan yaptırmayı düşünüyorum.O zaman ayrıntılı sorar pazarlık yaparım.Bana 1007₺ fazla geldi zaten.900 gibi olur diye tahmin etmiştim.

Bu fiyata sayet filtre buji disk balata degisimi kayis kalinlik kontrolu ve yag degisimi ise cok iyi ama sadece filtre yag ise cok pahali sahsen ikinci olasiliksa disarda yaptirmayi tercih ederim

Periyodik 3.yıl bakımı (1010₺) + klima temizliği (150₺) + FrenYağı değişimi(2yılda1 olması gerekiyormuş.200₺)= TOPLAM=1360₺ 'ye yaptırdım.

3 hafta önce bende aracıma periyodik bakım yaptırdım özel serviste
Shell helix ultra 5w30 4 lt
Bosch yağ filtresi
Bosch hava filtresi
Bosch polen filtresi
Klima gazı yenileme
İşçilik
Toplam= 415 TL

Geri
Üst Alt