Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

3.sene Bakımı

AHMET1st

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar arabanın yillikta 3. Bakımıni yaptiricam yetkili servis dışında hic goturmedim başka bir yere. Aracım daha 33 binde kmde. Yetkili servis de yaptırmaya devam mi etmeliyim yoksa özele mi gecmeliyim artık. Altur Seat 1400 civarı bir rakam verdi. Özel e git derseniz de şikayetçi olduğum şu şu şu sayıp sorularımla gerçekten ilgilenen baştan savma iş yapmayan(bazı yerler lifte bile kaldırmıyor) onerebileceginiz bir yer var mı?

Şimdi 33 bin km çok düşük bir km. Yetkiliyi bırak özele git diyemem. Bütçene bakıp uzun vadede sorun çıkarabilme duruma bakıp kendin karar vermelisin. Km 90-100 binlerde olsa kesin özele git derdim ama bu durumda karar senin.

Özel servis konusunda ise öncelikle forumun anlaşmalı tamircileri var. Gidenlerden görüş alıp yaptırabilirsin referanslı gideceğin için gözün arkada kalmaz ama bence yetkili servisten çok daha profesyonel soru sorup cevaplarını araç üstünde detaylı bir şekilde alabileceğin, sadece Vag grubuna bakan maslakta Güney Servis var. Ben büyük problemlerim olunca buraya gidiyorum. Beni hiç yanıltmadılar.
Kesinlikle tavsiye ederim. Randevulu çalışıyorlar. Tam karşısında Vag grubu parçacı da var parçaları kendin alırsın kafan rahat olur.

Geri
Üst Alt