Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

215 45 16 belası

yolcu60

Kayıtlı Üye
arkadaşlar ebat çok absürt.piyasada yok,olsa da çok para.16 jant kalmak kaydıyla farklı ebat lastik alıp hiçbir sorun yaşamayan arkadaşların yorumlarını bekliyorum.tşkkrlr şimdiden.Tokattan fikret.2013 toledo style sahibiyim.1.2 tsı manuel.85.000 km de

@yolcu60 kardeşim
Bazı lastiklerde bu tip bulunma problemleri oluyor ama bahsettiğin lastik ebatları gene de şanslısın brigstone lassa gibi markalarda mevcut. @Emirgllk namı diğer Güllük Oto Lastik sponsorumuz aynı zamanda kendisine sorup destek alabilirsin. Çok daha etkili olacaktır.

Dua et 215 50 18 Ateca lastiği aramıyorsun. :)

@yolcu60 kardeşim
Bazı lastiklerde bu tip bulunma problemleri oluyor ama bahsettiğin lastik ebatları gene de şanslısın brigstone lassa gibi markalarda mevcut. @Emirgllk namı diğer Güllük Oto Lastik sponsorumuz aynı zamanda kendisine sorup destek alabilirsin. Çok daha etkili olacaktır.

Dua et 215 50 18 Ateca lastiği aramıyorsun. :)

çıkma dunlop aldım.2015 üretim dişleri de yüzde 80 den yukarı.şastikçimden takma balans içinde 700 lira

1 sezondur 205 55 16 lastiklerle geziyorum. hiç bir sorun olmadı. aşırı yüklediğimde bile sürtme yapmadı.

Edit: 1 sene boyunca lastik üzerine kafa yordum, bir çok lastikçiye sordum, http://www.mutlulastik.com.tr/faydali-bilgiler/lastik-nedir/lastik-jant-hesaplama-modulu/ şu linkten baktım en sonunda, 215 45 ile 205 55 arasında sadece 3,2 cm fark var, alttan üstten 16 mm demek bu da. buna güvenerek 4 adet nokian aldım. bu güne kadar kullandığım en iyi lastik oldu.

1 sezondur 205 55 16 lastiklerle geziyorum. hiç bir sorun olmadı. aşırı yüklediğimde bile sürtme yapmadı.

Edit: 1 sene boyunca lastik üzerine kafa yordum, bir çok lastikçiye sordum, http://www.mutlulastik.com.tr/faydali-bilgiler/lastik-nedir/lastik-jant-hesaplama-modulu/ şu linkten baktım en sonunda, 215 45 ile 205 55 arasında sadece 3,2 cm fark var, alttan üstten 16 mm demek bu da. buna güvenerek 4 adet nokian aldım. bu güne kadar kullandığım en iyi lastik oldu.
bendekiler nokian kışlık 205 55 16. valla sorun olmaz inşallah işim görülür

Geri
Üst Alt