Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2022 Arona Kablosuz Carplay Hk

errddm

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar,

Aracım 2022 Arona FR+plus. Tam olarak içerisinde yer alan multimedya ünitesinin model numarasını bilemiyorum. Öncelikle bu ünite ne olarak geçiyor?

Arona 2.jpg

Araçta mevcutta aktif olarak çalışan kablolu carplay bağlantısı var. Ben bunu kablosuz olarak kullanmak istiyorum. İlk tercihim orjinal olarak yapabilmek? Ne şekilde ve nerede yaptıracağım konusunda bilgisi olan var mı acaba?

Eğer olmuyorsa Carlinkit 4.0 diye bir adaptör buldum. Onu almayı düşünüyorum. Kullanan var ise yorumlarını paylaşabilir ise çok sevinirim.

Teşekkürler.

Maltepe de Ender Elektronik var. Bu işlerde çok iyidir. Hatta yetkili servisten daha iyi yapar. Adaptörle filan uğraşma derim.
Gizlik özellik filan açtırmak istersen onları da yapıyor. Gidince kapıda Audi RSler filan göreceksin zaten. Aşağıda link bıraktım.

Maltepe de Ender Elektronik var. Bu işlerde çok iyidir. Hatta yetkili servisten daha iyi yapar. Adaptörle filan uğraşma derim.
Gizlik özellik filan açtırmak istersen onları da yapıyor. Gidince kapıda Audi RSler filan göreceksin zaten. Aşağıda link bıraktım.

Zamanında üniversite öğrencisiyken Ender Elektronik Metin Bey'in yanında çalışmıştım :)
Web sitesine baktım göremedim ama arayacağım bir Ender Elektronik'i.

Teşekkürler.

Carlinkit 4.0 ile sorunu çözdüm.

Ekli dosyalar

• IMG_1649.JPEG
    IMG_1649.JPEG
    574.2 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_1650.JPEG
    IMG_1650.JPEG
    605.4 KB · Görüntüleme: 24
  • IMG_1651.JPEG
    IMG_1651.JPEG
    434.3 KB · Görüntüleme: 26
Burda adaptör kullanıyorsun. Adaptörü type-c ye bağlıyorsun yine bir kablolu bağlantı olmuyor mu? Bunun yerine car play aktif edilemiyor mu bizim araçlarda? Bizde kablosuz bağlanma imkanı varsa buna para ödemektense aynı paraya full link yaptırmak daha mantıklı geldi bana. bir kere yaptırırsın kafan rahat olur.

Son düzenleme:
Evet adaptör ile bağlantı sağlanıyor. Valla açıkcası full link ile car play arasında ki farkı bilmiyorum. Benim amacım telefonu arabaya kablo ile bağlayıp ortalıkta uzun telefon kablosu görüntüsünden kurtulmaktı. Bu şekilde telefon cebimde olsa da carplay bağlanıyor otomatik olarak.

Tabiki orjinal kablosuz carplay kadar güzel değil ama benim ihtiyacımı görüyor.

Yeni mib3 ünitelerin bir çoğunun kendinde kablosu car play oluyor fakat özelliği kapalı getiriyorlar. Sordurdunuz mu hocam hiç açılabiliyor muydu diye ?

Evet adaptör ile bağlantı sağlanıyor. Valla açıkcası full link ile car play arasında ki farkı bilmiyorum. Benim amacım telefonu arabaya kablo ile bağlayıp ortalıkta uzun telefon kablosu görüntüsünden kurtulmaktı. Bu şekilde telefon cebimde olsa da carplay bağlanıyor otomatik olarak.

Tabiki orjinal kablosuz carplay kadar güzel değil ama benim ihtiyacımı görüyor.
full link car play kablosuz bağlantı olması lazım. Hayırlı olsun. Bu ürün sanırım 1500 tl civarı bişey eğer full link aktif ediliyorsa onun fiyatı da 1500 TL. Tercih meselesi bişey diyemem.

Geri
Üst Alt