Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2021 Seat İbiza Uyarı Sistemi

Bafgom

Kayıtlı Üye
Selamlar
2021 model İbiza 1.0 manuel aracımla giderken kadranda bir uyarı çıktı ama anlamını bulamadım . İki arka arkaya araç arasında ünlem işareti vardı ve beyaz renkliydi. Kadranda ortadaki bildirim kısmının altında yandı ne anlama geldiğini bilen var mı. Yolda resmini çekemedim

Selamlar
2021 model İbiza 1.0 manuel aracımla giderken kadranda bir uyarı çıktı ama anlamını bulamadım . İki arka arkaya araç arasında ünlem işareti vardı ve beyaz renkliydi. Kadranda ortadaki bildirim kısmının altında yandı ne anlama geldiğini bilen var mı. Yolda resmini çekemedim

Aracınızda front assist bulunduğundan ön uyarı sistemidir.Öndeki araçla mesafenizin tehlikeli olduğunu,biraz daha yaklaşırsanız fren yapılacağını bildirmektedir.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Front Assist.
Aşağıdaki konuda detayı mevcut.

Geri
Üst Alt