Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2021 ATECA FR+ YAKIT TÜKETİMİ

ATECAFRPLUS

Kayıtlı Üye
Beylikdüzü-Kurtköy E-5 83 limitli otoyol 125 limitli kullanım, 2 kişi, bagaj yarı dolu, normal mod, klima full açık, geldiğim yerde 1 km dik bir rampa var, rampa başında 5.8 di. Araç 1200km de 21 FR+ sürüş destek paketi hariç full

IMG_8996.JPG

Çok iyi değer. Benim araç neden fazla yakıyor diye düşündürttü. 6,3 altına inemedim. Tek başıma, araç boş, klima kapalı, ama sert rüzgar vardı.

Ateca için güzel değerler maşallah

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kurtköy-b.düzü normal modda otoyol 125 limitli, e-5 82 limitli kullanım, 3 kişi, full bagaj, yol boyu klima açıktı, bir iki yer dışında pek frene basmadım sonuç 5.7lt. Kurtköy-Afyon(400km)-Kurtköy ise gidiş ve geliş 6.2lt yaktı, normal modda Otoyol 120 limitli, şehirlerarası 115 limitli kullanım, 3 kişi ve full bagaj idi ve ara ara klima da çalıştı. Araç 2021 1.5tsi fr plus henüz 3.400km de.
Image1651877165.041044.jpg

Geri
Üst Alt