Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2020 yeni kasa leona geçmek mantıklımı

Bulutbey

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar herkese merhaba..2019 Fr tdı sahibi biri olarak şimdiden düşünmeye başlayıp kararsız kaldığım bi konu hakkında sizin de düşüncelerinizi merak ediyorum..Bilindiği gibi lansmanı yapılan yeni leon yılın ikinci yarısında ülkemize gelmiş olacak..Sizce mevcut 2019 dizel bir leondan banttan daha yeni inmiş artısı eksisi tam olarak bilinmeyen ve benzinli bir model olan leona geçmek mantıklı mı ayrıca eldeki mevcut dizel leonlar sizce daha mı değerli hale gelicek yoksa gözden iyice düşecek mi.?Görüşlerinizi bekliyorum..İyi forumlar kazasız sürüşler

Aslında soruyu sorarken içinde cevabını da kendiniz vermişsiniz bence :) Hali hazırda kullandığınız otomobil dizel olduğundan bence daha değerli konumda. Ayrıca mevcut kasa gerçekten görüntü olarak yeni kasadan önde, forumlarda ve sosyal medyadaki yorumlara bakarsanız çoğu kişinin yeni leonda hayal kırıklığına uğradığını görürsünüz. Süreci bekleyip görmek daha mantıklı

Düsünmüs oldugunuz konu dünya genelini düsünürsek haklısınız. Ama ülkemizde gecerli degil. 2. Elin sifır kmden pahalı oldugu baska bir ülke olmadıgı için burda eski olan daha degerli malesef. Bende aracımı satalı 2 hafta oldu. 2018 ibiza eski kasalar yeni kasalardan pahalı olmus

İlk iki kasa leoncu olarak 2012 yılında yeni kasa çıktığında hemen soluğu otoshowda almıştım.ve hayal kırıklığı ile ayrılmış farklı bir markaya yönelmiştim. Zamanla leonda yapılan güncellemeler ile kasa güzel oldu. Şimdi de ayni sorun var bence. Zamanla daha da güzel olacağını düşünüyorum. Biraz bekleme yapılabilir.

Geri
Üst Alt