Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2020 seat ateca makyajlı hak.

aracım satılık , düşünen olursa sahibinden.com da ilanı var 360 bine vericem.

Birlik olmamız lazım yaptıkları terbiyesizlik aynı çatı altında üretilen diğer araçlarda özellik açık zaten vw platformu altında üretimi yapılan araçlarda haziran sonrası üretim araçlarda açık olarak geliyor ama bizde yine kapalı seat global parayı ver açalım dedi ok hesap numarası ver yolluyorum dedim yazılım tatafında sorun var şuan uygulanamıyor dediler dalga mı geçiyorsunuz dedim alın aracınızı geri diye tersledim hergün doğuş oto arayıp bahaneler üretiyor
Biz birlik olursak ücretsiz bile açtırırız ki ben para vermeyecem ve eşşek gibi açacaklar!
merhaba; bende de yeni ateca var seatın ispanya yetkilileriyle görüştüm. bizim araçlarda ve wv gurubunun bazı araçlarında yeni nesil mib 3 olduğunu söylediler. bunlarda multimedia güncellemesi olacağını ve bundan sonra fullink aktivasyonu yapılacağını bildirdiler. skoda mib 2.5 olduğu için onlarda fullink açık. güncelleme hazırlanınca servislerin bizi arayacağını bildirdiler.

Haklisiniz, parasiyla bile actiramiyoruz. Seat global’e bu tutumunuzdan dolayi ve Turkiye gibi pazari yoksaydiginiz icin bir sonraki aracim Seat olmayacak yazdim onu bile umursamiyorlar sacma bir sekilde dogus ile gorusun diyorlar ...
merhaba; bende de yeni ateca var seatın ispanya yetkilileriyle görüştüm. bizim araçlarda ve wv gurubunun bazı araçlarında yeni nesil mib 3 olduğunu söylediler. bunlarda multimedia güncellemesi olacağını ve bundan sonra fullink aktivasyonu yapılacağını bildirdiler. skoda mib 2.5 olduğu için onlarda fullink açık. güncelleme hazırlanınca servislerin bizi arayacağını bildirdiler.

Makyajlı atecalarda fr olsun expreince olsun torpidolar boş yanlız dostum. Herhangi bir mib ünite yok.

pardon da bu mesajı yazmanın amacı ne ? arabam daha 700 km de sıfırı bayide 375 bin TL , neye göre kime göre ? ayrıca zor olsa sanane neden buraya yazıyosun bunu ? bulamazsam 3 lira aşşasına verir yine satarım 3e 5 e ihtiyacım yok benim rahat ol

Hayırlı satışlar olsun.
İkinci elde bu rakamlara alıcı bulmak zor olabilir.
pardon da bu mesajı yazmanın amacı ne ? arabam daha 700 km de sıfırı bayide 375 bin TL , neye göre kime göre ? ayrıca zor olsa sanane neden buraya yazıyosun bunu ? bulamazsam 3 lira aşşasına verir yine satarım 3e 5 e ihtiyacım yok benim rahat ol

Geri
Üst Alt