Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2020 Seat Arona

EfeBey

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum aracıda yeni aldım henüz 15km.

Araç babamın ve ona yanaşması için araçtan indiğimde araç hareket halindeyken alt taraftan su attığını gördüm. ( su olduğuna emin değilim) neden böyle oluyor yoksa bir sıkıntı yok mudr?

Merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum aracıda yeni aldım henüz 15km.

Araç babamın ve ona yanaşması için araçtan indiğimde araç hareket halindeyken alt taraftan su attığını gördüm. ( su olduğuna emin değilim) neden böyle oluyor yoksa bir sıkıntı yok mudr?

Klima açık ise muhtemel onun suyunu boşaltıyordur

Tam mesaj atarken klima kapali yazmissiniz.. aracin suyuna bir bakin tam mi? Yagina bakin fren hidroligine bakin..

Cami yikamak icin silecekleri calistirdiysaniz onlarin tahliyesi olabilir.

Onun disinda eger araci yikattiysaniz ve eve geldiyseniz halen giderlerdeki suyu atiyor olabilir.

Araç yıkanalı 4 gün oldu yıkanıp aracı teslim aldık , silecekleri hiç çalıştırmadık aldıgımızdan beri. Araçla sadece 15 kilometre yaptık daha. Ve en fazla 50km hız yaptık.

O cam suyu konulan yere biraz antifiriz koyayım dedim zaten çok az koydum içi su doluymuş. Yani en fullde cam suyu.

yağa hidroliğe falan bakmadık

Merhaba aracınız hayırlı olsun. Egzozda terleme olmustur. Arada su damlaması yapabilir arac uzun sure calıstırılmazsa .
tekerimize tas takılmasın iyi günlerde kulanın

aracınız hayırlı uğurlu olsun kazasız belaasız surusler dılerım terleme olma ıhtımaldınde durmakta fayda var yag kacagı olacagını 15km lık aracta dusunmuyorum acıkcası

Öncelikle aracın tüm yağ su seviye kontrollerini yapın.
Aracı altina bakmak lazim. kaldırima çıkararak ön tarafını yola yaklaştırıp altına bir girin ve oralarda neler var bir bakin.
Yağ su kaçağı yoksa bence çok tedirgin olmayın.sadece arada seviyeleri kontrol altında tutun.

Geri
Üst Alt