Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2019 İbiza 1.0 tsi manual de artık yok..

hakan84

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar
Seatın leondan baska hıcbır modelınde devamlılık olmadıgını dusunuyor ve birdaha eğer arac alırsam seattan leon dısında bır modelı kapıma sokmayacagım.neden mı dersenız
Seat ile ılk yolum 2015 te kesıstı ve
Ozaman dızel e olan merakımdan
Bos leon parasına 1.4 tdı manual 2015 ıbıza aldım 2016 da sadece 1.0 tsı uretımde kaldı.yenı kasada cıkınca aracımı sattım.
Seat hosuma gıtmeye baslayınca bu sefer
2018 sıfır km yenı kasa 1.0 tsı manual style ıbıza aldı. Fıyat uygundu . Yakıt olarak hosuma gıtmıstı ama donanım bıraz yetersız geldı. Ve aracı ısteyen bır tanıdaga sattım.
Ve tekrar yenı kasa dolu ıbıza aldım 2018 led far ,buyuk ekran vs.
Leon alabılırdım ama. 1.2 tsı manual uretımden kalkar .yenı kasa yakında gelırdıye bulasmadım. Dsg ıstemedıgım ıcın otomatık arac arayısım olmadı.
Tekrar ıbıza aldım enaz 3 yıl bınerım dedım.arac 1yasına gelmeden seat yıne aldıgım versyon ve sanzımanı tozlu rafa kaldırdı .1yıllık aracı in basıretımı bagladı.
Ben bu kadar sacma bır satıs polıtıkası gostern fırma gormedım.
B segmentı tum araclar aynı fıyat
Polo comfort dsg 108
Fabıa style dsg 107
Ibıza dsg 108 e bu fıyata herkes polo secer
Diğer kuzenler satılmıyor dıye ulkeye gelmez. Yap kardesım 80 bın bak nasıl satılıyor. Zaten aralık ayında clıo tek basına 3000 arac satarken ıbıza doğus sayesınde 32adet arac satmıs 1yılda 2200 anca
Cok sevdıgım aracımı bu polıtıka yuzunden satmayı dusunuyorum. Bız kulllanıcıları boyle zarar ettırmeye bı fırmanın hakkının olmadıgını dusunuyorum. Iyı forumlar

Merhaba arkadaslar
Seatın leondan baska hıcbır modelınde devamlılık olmadıgını dusunuyor ve birdaha eğer arac alırsam seattan leon dısında bır modelı kapıma sokmayacagım.neden mı dersenız
Bos leon parasına 1.4 tdı manual 2015 ıbıza aldım 2016 da sadece 1.0 tsı uretımde kaldı.yenı kasada cıkınca aracımı sattım.
2018 sıfır km yenı kasa 1.0 tsı manual style ıbıza aldı. Fıyat uygundu . Yakıt olarak hosuma gıtmıstı ama donanım bıraz yetersız geldı. Ve aracı ısteyen bır tanıdaga sattım.
Leon alabılırdım ama. 1.2 tsı manual uretımden kalkar .yenı kasa yakında gelırdıye bulasmadım. Dsg ıstemedıgım ıcın otomatık arac arayısım olmadı.
Tekrar ıbıza aldım enaz 3 yıl bınerım dedım.arac 1yasına gelmeden seat yıne aldıgım versyon ve sanzımanı tozlu rafa kaldırdı .1yıllık aracı in basıretımı bagladı.
Polo comfort dsg 108
Fabıa style dsg 107
Diğer kuzenler satılmıyor dıye ulkeye gelmez. Yap kardesım 80 bın bak nasıl satılıyor. Zaten aralık ayında clıo tek basına 3000 arac satarken ıbıza doğus sayesınde 32adet arac satmıs 1yılda 2200 anca
Cok sevdıgım aracımı bu polıtıka yuzunden satmayı dusunuyorum. Bız kulllanıcıları boyle zarar ettırmeye bı fırmanın hakkının olmadıgını dusunuyorum. Iyı forumlar

Ne yazık ki motor seçeneğindeki farklılıklar ülkemizde olan vergi yüzünden sürekli değişiyor fakat düşündüğünüz gibi bu kötü bir durum değil yani motoru değişti diye araç çöpe gitmiyor her türlü alıcı olan ve istek olan bir araç
Bende yıllardır kullanırım dizel tercihimdir çok km yaparım 1.6tdi daha değişmedi keşki değişip 1.8tdi gelse de ona binsem

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Merhaba arkadaslar
Polo comfort dsg 108
Fabıa style dsg 107
düşüncelerin doğru. motor seçeneği maalesef ülkemizdeki VERGİ yüzünden iptal oluyor.

Geri
Üst Alt