Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

2018 Leon Boya Kodu

Officeboy

Kayıtlı Üye
Arkadaslar selam. Bu konu hakkinda aslinda bircok cevap gordum ama hicbiri bana cozum olmadi. Bagaj paspasini kaldirdim alti tertemiz, hicbir etiket yok. Kapilara baktim. Kaputun oralara baktim. Hicbiryerde boya kodu ile ilgili bir bilgi yok. Bunu nasil ogrenicem. Dogus otomotivi filan mi aramam gerekiyor?

Bagaj paspasi aktinda stepne cukuruna yapistirmis olabilirler 2017 ibizada oraya koymuslar. Ayrica satista sana verdikleri garanti belgesine de yapistiriyorlar bir tane duruyorsa mutlaka vardir.

Arkadaslar selam. Bu konu hakkinda aslinda bircok cevap gordum ama hicbiri bana cozum olmadi. Bagaj paspasini kaldirdim alti tertemiz, hicbir etiket yok. Kapilara baktim. Kaputun oralara baktim. Hicbiryerde boya kodu ile ilgili bir bilgi yok. Bunu nasil ogrenicem. Dogus otomotivi filan mi aramam gerekiyor?

Aracınız rengi nedir
Her hangi bir servisi aramanız durumunda boya kodunu verirler

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Kullanım kitapçığı elinizde varsa orda boya kodu yük endeksi yaziyor

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt